JEEP® MARKASININ DNA’SINDAN DOĞDU
VAHŞİLİK GÜZELLİKTİR Jeep® Cherokee üstün yol tutuşu, performansı, yakıt ekonomisi, sınıfının en iyi 4X4 özelliği ve birinci sınıf özel teknolojisiyle sınıfında çıtayı yükseltiyor. Bu özellikler, hem stil hem de Jeep DNA’sını beraber isteyenlerin beklentisini aşıyor. Verimli bir performans göstermesi için mükemmel bir şekilde boyutlandırılan Jeep® Cherokee, efsanevi Jeep markasının DNA’sıyla daha da ileri gidiyor.

BİRİNCİ SINIF İÇ MEKANI KEŞFEDİN
ÖDÜNSÜZ KALİTE

Cherokee

,

Jeep®

serisini eşsiz ve şık bir stille tanıştırıyor. Tüm detaylara şöyle bir göz atın; yumuşak malzemelerin oldukça fazla kullanıldığı, ayrıcalıklı ve emek verilmiş bir iç mekan keşfedeceksiniz. Heykel gibi yontulmuş akışkan şekiller, yüksek kaliteli malzemeler, yenilikçi renk ve malzeme seçimleri, ince bir ustalık, en gelişmiş teknoloji ve özelliklerin sofistike birleşimi. Bu eşsiz mükemmellik dünyası sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.
YENİ DENEYİMLER ARAYIN
 • Jeep Cherokee Personalized Instrument Cluster KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ
  GÖSTERGE
  PANELİ
 • Jeep Cherokee Push Start Engine ANAHTARSIZ
  ENTER'n GO™
 • Jeep Cherokee Uconnect UCONNECT® 8.4"
  DOKUNMATİK EKRAN
  NAVİGASYON
 • Jeep Cherokee Wireless Charging Pad AKILLI TELEFON
  KABLOSUZ
  ŞARJ ÜNİTESİ*
 • Jeep Cherokee Steering Wheel Controls DİREKSİYONDAN
  KUMANDA EDİLEN
  MÜZİK SİSTEMİ
DAHA ÇOK YÜKSELMEK İÇİN TASARLANMIŞ YENİ BİR TÜR
LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK Cherokee’nin efsanevi mirasını onurlandıran sportif ve agresif gövdesi gelecek için tasarlandı: Görünümü, titiz ve seçici gözler için bile olağanüstü görünüyor. Cherokee güçlü bir duruşa, tekerlerden gövdesine kadar agresif bir orantıya ve yollara hükmeden bir görünüşe sahip.

CHEROKEE RUHU HİÇ BU KADAR ZİNDE OLMAMIŞTI.
2.0 MULTIJET II TURBO DİZEL MOTOR Yeni 2.0-litre turbo dizel motor, daha önce Jeep® Cherokee üzerinde kullanılan 2.8 litre turbo dizel motorla karşılaştırıldığında yüzde 30 oranında yakıt tüketimi azalmasına katkı sağlayan Multijet II teknolojisine sahiptir. CO2 emisyonları da önemli derecede azaltılmıştır ve sonuç olarak 154 g/km elde edilmiştir.2.0-litre Multijet II motoru 170 beygirgücü sağlar ve 1750 devir gibi düşük devirlerde dahi elde edilen 350 Nm tork sayesinde güç, yakıt tüketimi ve emisyon azaltılması alanında olağanüstü bir denge sunar. Vites değişimi sayısını azaltmak ve sürüş keyfini artırmak için maksimum esneklik sağlar.

ÜSTÜN KABİLİYET
3.2L Pentastar® V6 BENZİNLİ MOTOR Yeni 3.2-litre Pentastar V-6 motoru, ünlü 3.6-litre Pentastar V-6 motorunun ilk türevidir ve daha geniş hacimli selefinin endüstride takdir kazanan verimlilik, güç ve iyileştirme özelliklerinden birebir faydalanmaktadır. Bu özellikler ; bir önceki V6 motoru ile karşılaştırıldığında yüzde 30 yakıt ekonomisi iyileşmesi ile beraber ; azaltılmış “gürültü , titreşim , sertlik” (NVH) değerleri , daha yüksek güç çıkışının (litre başına 84.2 beygirgücü) olağanüstü balansı ile iyileştirilmiş bir sürüş deneyimi sağlar.

GÖNÜL RAHATLIĞI SAĞLAYAN GÜVENLİK
70’in üzerinde emniyet ve güvenlik özelliği, Jeep® Cherokee'nin cesaretine katkıda bulunuyor. Yeni 3 kollu Jeep® direksiyonu, birçok kontrolü güvenli bir şekilde parmaklarınızın uçuna getiriyor. Ön ve arka yan perde ve sürücü diz hava yastıkları, gelişmiş ön hava yastıkları, Keyless Enter-N-Go anahtarsız giriş ve sürüş sistemi, geri görüş kamerası, gelişmiş kaza tepki sistemi, yokuş kalkış sistemi, elektronik devrilme önle sistemi (ERM), lastik basınç monitörü ve alarm gibi 70’den fazla güvenlik özelliği ile Jeep® Cherokee gönül rahatlığı sağlıyor.VİDEO GALERİSİ
FOTOĞRAF GALERİSİ

YUKARI