YENİLİKÇİ GÜZELLİK

Yeni Jeep® Compass'ta gelenek innovasyon ile buluşuyor. Jeep’in efsanevi krom kaplı yedili ızgarasından, en ince detayına kadar özel tasarlanmış şık ve aerodinamik yapısını ve sizi hipnotize edecek LED imzalı far tasarımı ile bu güzelliğin gün ışığına çıkmasına izin verin.

DIŞ TASARIM

ÇEKİCİ GÖVDE

Dikkatleri üzerine çeken agresif ve zarif bir profil. Aerodinamik tasarımı Jeep® Compass’a kendinden emin bir duruş kazandırır. Siyah tavan seçeneği ile arka ve yan camları da saran parlak krom cam çerçeveleriyle kusursuz SUV Yeni Jeep® Compass’ın ilk bakışta tanınabilmesini sağlar. Yeni Jeep® Compass ile fark edilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İÇ TASARIM

KONFOR VE ŞIKLIK

Özel dizaynı, klasik Jeep® tasarım unsurları, yüksek kaliteli malzemeler ve son teknolojisi ile Yeni Jeep® Compass’ın iç tasarımı yolculuklarınız için mükemmel bir ortam sağlar. Yola çıkmaya hazırlanın! Sürücü kokpiti en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup 7” renkli gösterge paneli ile donatılmıştır. Ses ve hızı entegre edilmiş kontroller panelleri ile yönetirken ellerinizi direksiyon simidinden ve dikkatinizi de yoldan ayırmayın.

Deri Direksiyon

Uconnect™ Sistemi

Select-Terrain® Sistemi

Otomatik Şanzıman

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİNİN SINIRLARINI ZORLA

Telefon görüşmesi yapmanızı, müziklerinize erişmenizi, mesaj gönderip almanızı ve daha fazlasını yapmanıza olanak veren Jeep® Compass’ı kullanırken de akıllı telefonunuzdan ayrılmayın. Uconnect™ 8.4 NAV sisteminin yeni özellikleri sayesinde akıllı telefonunuzdan kopmamanın yeni bir yolunu keşfedin. Apple CarPlay Siri sesli kontrol ile Apple Haritalar, mesajlar, telefon ve Apple Music hizmetlerini kullanabilmenizi sağlar. Android Auto™ de Uconnect™ dokunmatik ekranı veya direksiyon simidindeki kontroller ile eller serbest sesli kontrol, Google Haritalar™ ve Google Play Music™ hizmetlerine kolay ve güvenli erişim sağlar.

PERFORMANS

RAKİP TANIMAYAN 4X4 SİSTEMİ

4x4 kabiliyetinin öncü, gelişmiş ve yakıt tasarruflu güç aktarma sistemleri ile birleşimi Yeni Jeep® Compass’ın piyasadaki en yetenekli, kompakt, arazi SUV’si olmasını sağlar. Efsanevi Jeep® off-road performansı, kullanıcılara başka kompakt SUV'lerin yapamayacakları şeyleri sunarak her türlü zemine uygun ileri 4x4 teknolojisiyle donatılmıştır.

Select-Terrain® Sistemi

Select-Terrain® çekiş kontrol sistemi, her türlü onroad ve offroad zeminde sürücülere eşsiz bir sürüş imkanı sunar. Select-Terrain®, Otomatik, Kar, Kum ve Çamur modları, ve sadece Trailhawk® modeline özel olan Kaya modu ile Jeep 4x4 offroad kabiliyetini en üst seviyeye çıkartmak için tasarlanmıştır. Select-Terrain® farklı modlarıyla aracın 12 adet elektronik sistemini koordine ve optimize eder.

4x4 Sistemi

Yeni Jeep® Compass, sınıfının en iyisi 4x4 offroad kabiliyeti için yenilikçi güç aktarma sistemleri sunuyor. Jeep® Active Drive ve Jeep® Active Drive Low, tam zamanlı tork yönetimi ve en uygun çekiş için 4x2 ve 4x4 arasında otomatik olarak ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapıyor.

Sınıfının En İyisi Açılar

Jeep Compass Trailhawk®, sınıfının en iyisi yerden yükseklik (22,9 santimetre) ve sınıfının en iyisi yanaşma (30,0 -derece), karın (23,7 -derece) ve kalkış (33,6 -derece) açıları sunar.

GÜVENLİK VE KORUMA

GÜVENLİ VE EMNİYETLİ BİR YOLCULUK

Asıl konfor her seferinde güvenli ve emniyetli bir sürüş deneyimi yaşayabilmektir. Yeni Jeep® Compass 70’i aşkın güvenlik ve emniyet özelliği ile sürücü ve yolcuları korur. Altı standart hava yastığı, çok sayıdaki gelişmiş aktif - pasif güvenlik ve emniyet özellikleri size benzeri görülmemiş bir koruma sağlarken, bunlara ihtiyaç duymamanız için kazaya karışmanızı önlemeye yardımcı olur.