Jeep® İşBİRLİKLERİ

ROLLING STONES
Jeep® is the Presenting Sponsor and exclusive automotive partner of the Rolling Stones ’14 On Fire’ European Tour, the series of concerts w...
HARLEY-DAVIDSON®
Jeep, Harley-Davidson® markasının ortağı ve 2016 yılında EMEA bölgesinde yapılan efsanevi Amerikan motosiklet üreticisi ana etkinlikleri ve yarışlarının sponsorudur.
JUVENTUS
Jeep® markası Juventus'un 2016/2017 sezonu için resmi forma sponsorudur. Ortak özgünlük, tutku ve macera değerlerine sahip olan...

Jeep® İşbirlikleri

Jeep® & Juventus

Jeep® markası Juventus'un 2016/2017 sezonu için resmi forma sponsorudur. Ortak özgünlük, tutku ve macera değerlerine sahip olan ve tüm büyük İtalyan ve Uluslararası şampiyonalarda önlerine çıkan tüm engel ve zorlukların üstesinden gelmek için birleşen iki ikon arasında bir ortaklık. Son maç sonuçlarını görmek, video izlemek, özel duvar kâğıtları indirmek ve Jeep® ve Juventus ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için Jeep ve Juventus global sayfasını ziyaret edin.
Jeep® & Juventus

HARLEY-DAVIDSON®

Jeep, Harley-Davidson® markasının ortağı ve 2016 yılında EMEA bölgesinde yapılan efsanevi Amerikan motosiklet üreticisi ana etkinlikleri ve yarışlarının sponsorudur. Bu ortaklık, ortak tutku, özgürlük ve orijinallik değerleri ile müşterilerin kendilerini bir topluluğun parçası gibi hissetmelerini sağlayan bir yaşam biçimini benimseme arzusuna dayalıdır. Düzenlenen bu etkinliklerde Jeep, Harley-Davidson® tutkunlarına Jeep Cherokee’yi yakından inceleme ve Jeep modellerini Jeep test sürüşü alanında test ederek ayrıcalıklı Jeep deneyimini yaşama fırsatı sunuyor.
Jeep® & Harley-Davidson®

JEEP® HABER

JEEP® People

JEEP® Blog

JEEP® TARİHİ

Her zaman özgürlük, tutku, özgünlük, macera ile bağlantılı efsanevi Jeep Markası dünyaca kabul edilmektedir. Her Jeep aracının orijinal Willys MA geri bağlantıları zengin bir mirasa sahip olmakla birlikte, benzersiz bir hikayeleri vardır. Sizin hikayeniz, bizim hikayemizdir. Jeep sahipleri uzun süredir 'Go Anywhere, Do Anything' yaşam tarzı olarak benimsemiştir.- Sadece kampanya sloganıdır.
Jeep® Tarihi

MULTİMEDYA GALERİ

SOSYAL MEDYA