GELMİŞ GEÇMİŞ EN KABİLİYETLİ KÜÇÜK SUV
Keşfedilecek birçok yer, yaşanacak birçok macera varken siz de her şeye hazırlıklı bir araca sahip olmak istersiniz. Yeni Jeep® Renegade’de ihtiyacınız olan her şey varken, ihtiyacınız olmayan hiçbir şey yok. Macera size geliyor. Hazır olun!

SİZİ ARAYALIM
YOLA ÇIKMAYA HAZIR
Nereye giderseniz gidin, Jeep DNA’sı ile evinizde gibi hissedeceksiniz.
Jeep® mirasına sadık kalınan dokunuşları fark ettiniz mi? Geleneksel yedili ızgaradan, güçlü duruşuna kadar Jeep® Renegade kelimenin tam anlamıyla bir Jeep®. Renegade, yüksek manevra kabiliyeti sayesinde şehirde veya arazide seyahat etmek, yeni yolları keşfetmek için mükemmel bir çözümdür.
Jeep® Renegade: hazır, istekli ve yetenekli.
EŞSİZ VE FERAH
Beş kişilik oturma kapasitesi, konfor sunan yenilikçi iç tasarım, fonksiyonel ve geniş bagaj hacmi, yüksek kaliteli malzemeler…
Jeep® Renegade yolculuk keyfinizi katlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip.
NE KADAR İLERİ GİDEBİLİRSİN?
Gelmiş geçmiş en kabiliyetli küçük SUV Renegade Trailhawk®; «Active Drive Low » (4x4) özelliği sayesinde sunduğu Trail Rated® kabiliyeti,
yerden 25 mm daha yüksek gövdesi, off road için tasarlanmış eşsiz ön-arka tamponu, alt koruması ve 17” arazi tipi alüminyum jantları,
agresif lastikleriyle özgürlüğü ve zorlu arazi yollarını tecrübe etmek isteyenler için tasarlandı.
SİYAH STICKER Sadece Trailhawk® versiyonuna ait bir özellik olarak sunulan kaportada bulunan siyah sticker, ikonik versiyonun agresif ve sert duruşuyla bütünleşiyor.
JANTLAR VE LASTİKLER Renegade Trailhawk® özgün 17” arazi tipi, alüminyum jantlar ve agresif tasarımlı lastiklere sahiptir.
ARKA STOPLAR Eski tip askeri benzin bidonu şeklinde tasarlanmış kendine özgü arka stoplar, Renegade’ın kendine özgü stilinin önemli bir parçasını oluşturur.
KEŞFEDİN
Jeep® Renegade’in iç ve dış dizaynında birçok zeki tasarım unsurları bulunuyor. Aşağıdaki resimlere tıklayarak daha yakından keşfedin.
MACERAYA DAVET
Renegade-fotogallery-1 Renegade-fotogallery-2 Renegade-fotogallery-3 Renegade-fotogallery-4 Renegade-fotogallery-5 Renegade-fotogallery-6 Renegade-fotogallery-7 Renegade-fotogallery-8 Renegade-fotogallery-9 Renegade-fotogallery-10 Renegade-fotogallery-11 Renegade-fotogallery-12 Renegade-fotogallery-13 Renegade-fotogallery-14 Renegade-fotogallery-15 Renegade-fotogallery-16 Renegade-fotogallery-17 Renegade-fotogallery-18
TUTKUYLA TASARLANDI
İçeride ve dışarıda yepyeni Jeep®® Renegade’de birçok zeki tasarım unsurları bulunuyor. Aşağıdaki resimlere tıklayarak ayrıntılara göz atın.
Spor ekipmanları Detaylar Macera Peşinde Detaylar
Sıradışı bir deneyim. Doğduğu günden beri Jeep® markası özgürlük, özgünlük, macera ve tutkuyu bir araya getiriyor. Şimdi yeni Jeep® Renegade, beklenmedik tüm durumlara çok daha fazla adapte olabiliyor. Her gün kendi hikayelerini yazmak isteyenler için.
Spor ekipmanları. Daha hafif. Daha güçlü. Daha çalışkan. Açık hava sporları tutkunları ve maceraperesetler her zaman daha iyisini yapmanın yollarını arar. Bu istek ve arayış tasarımcılarımıza ilham kaynağı oldu.
Jeep® Marka Mirası 70 yılı aşkın bir süredir, gerçek anlamda bir maceracı yaşam tarzını sürdürerek, Jeep® markasını tutkuyla takip eden kişileri kucaklamaya devam ediyoruz. Yeni maceraları arama ve keşfetme hevesi zengin Jeep mirasımızın bir parçası oldu ve olmaya devam edecek. Yeni maceraları aramak ve keşfetmek her zaman zengin mirasımızın bir parçası olmuştur ve öyle kalmaya devam edecektir. İkonik ızgarayla başlayan ve tüm araçta devam eden yepyeni Jeep® Renegade bu ailenin gerçek bir parçası.
Macera Peşinde. Jeep® araçları her zaman arazi koşullarında göstermiş olduğu performansıyla tanınmıştır. Dünyanın en büyük 4x4 yolları, yeni Jeep® Renegade’in henüz keşfedilmemiş yolları keşfetmek için tasarlanmasına ilham verdi.