Renegade

Arazi Aracı

Jeep

Gelmiş geçmiş en kabiliyetli küçük SUV
Keşfedilecek yeni dünyalar ve tecrübe edilecek yepyeni maceralar istiyorsunuz.
Jeep® Renegade istediğiniz her şeye sahip, tam istediğiniz gibi.
Macera başlıyor. Hazır olun.

Yola çıkmaya hazır
Renegade
Nereye giderseniz gidin, Jeep DNA’sı ile evinde gibi hissedeceksiniz
Jeep® mirasına sadık kalınan dokunuşları fark ettiniz mi? Geleneksel yedili ızgaradan, güçlü duruşuna kadar Jeep® Renegade kelimenin tam anlamıyla bir Jeep®. Renegade, yüksek manevra kabiliyeti sayesinde, şehirde veya arazide seyahat etmek, yeni yolları keşfetmek için mükemmel bir çözümdür.
Jeep® Renegade, hazır, istekli ve yetenekli.
Kendini Göster
Renegade
Dışarı çık ve sür
Beş kişilik oturma kapasitesi, konfor sunan yenilikçi iç tasarım, fonksiyonel ve geniş bagaj hacmi, yüksek kaliteli malzemeler… Jeep® Renegade yolculuk keyfinizi katlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip.
Ne kadar ileri gidebilirsin?
Renegade Gelmiş geçmiş en kabiliyetli küçük SUV Renegade Trailhawk®; «Active Drive Low » (4x4) özelliği sayesinde sunduğu Trail Rated® kabiliyeti, yerden 25 mm daha yüksek gövdesi, off road için tasarlanmış eşsiz ön-arka tamponu, alt koruması ve 17” arazi tipi alüminyum jantları, agresif lastikleriyle özgürlüğü ve zorlu arazi yollarını tecrübe etmek isteyenler için tasarlandı.
Siyah Sticker Renegade Sticker Sadece Trailhawk® versiyonuna ait bir özellik olarak sunulan kaportada bulunan siyah sticker, ikonik versiyonun agresif ve sert duruşuyla bütünleşiyor.
Jantlar ve Lastikler Renegade Jantlar Renegade Trailhawk® özgün 17” arazi tipi, alüminyum jantlar ve lastiklere sahiptir.
Arka Stoplar Renegade Far Eski tip askeri benzin bidonu şeklinde tasarlanmış kendine özgü arka stoplar, Renegade’ın kendine özgü stilinin önemli bir parçasını oluşturuyor.
Keşfedin
Jeep® Renegade galerimizi keşfedebilir ve Renegade görsellerini bilgisayar ekranınızda duvar kâğıdı olarak kullanmak üzere download edebilirsiniz.
Tutkuyla Tasarlandı
Jeep® Renegade’ in iç ve dış mekanı akıllı tasarım öğeleriyle donatıldı. Detaylar için aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.
Sıradışı Bir Deneyim Detaylar Spor Ekipmanları Detaylar Jeep® Marka Mirası Detaylar Macera İzleri Detaylar
Sıradışı Bir Deneyim Doğduğu günden bu yana, Jeep® markası özgürlük, orijinallik, macera ve tutkuyla özdeşleşti. Jeep® Renegade ise sıradışı bir deneyim yaşamak ve her yeni gün kendi hikâyelerini yazmak isteyenler için üretildi...
Spor Ekipmanları Daha hafif, daha güçlü. Daha yüksek kapasiteli. Outdoor spor tutkunları ve macera arayanlar daima bir şeylerin daha iyi olması için yeni yollar ararlar. Tasarımcılarımız bu arayışa kulak verip, ondan ilham aldılar.
Jeep® Marka Mirası 70 yılı aşkın bir süredir, gerçek anlamda bir maceracı yaşam tarzını sürdürerek, Jeep® markasını tutkuyla takip eden kişileri kucaklamaya devam ediyoruz. Yeni maceraları arama ve keşfetme hevesi zengin Jeep mirasımızın bir parçası oldu ve olmaya devam edecek. Jeep® Renegade, Jeep markasının mirasını yansıtan klasik yedili ızgarası, yenilikçi tasarım anlayışı, güçlü ve agresif dış görünümü, yüksek kaliteli malzemeleri, ilham verici renk seçenekleri ile Jeep® ailesinin bir parçası oldu.
Macera Parkuru Jeep® modelleri her zaman yüksek off-road kabiliyeti ile tanınır. Dünyanın en ünlü 4x4 parkurları Jeep® Renegade i tasarlarken ve onu keşfedilmemiş yeni parkurlara hazırlarken bize ilham kaynağı oldu.