Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA
//

HER ZAMAN BAĞLI

Jeep® Compass, sürücü ve yolcuların arzuladıkları iletişim, eğlence ve navigasyon özelliklerini sunan yeni Uconnect sistemlerini sağlar. Müşteriler, daha hızlı başlangıç süreleri ve geliştirilmiş işleme gücü ile dördüncü nesildeki performans iyileştirmelerini takdir edecekler.

İNSAN ODAKLI TEKNOLOJİ

İhtiyacınız olan şeyler tam elinizde iken hissettiğiniz özgürlük hissidir. Jeep® Compass, her zaman keyif almanızı ve bilgilenmenizi sağlayan beklenmedik kontroller ve bağlanabilirlik ile rahatlığı yeni seviyelere taşıyor. Sesi açın ve bir sonraki rotanızı belirleyin.

7" GÖSTERGE PANELİ

Jeep® Compass modellerinde 7-inç renkli LED gösterge paneli bulunuyor. Yeniden konfigüre edilebilir bir özellik ile, sürücülerin gösterge panelindeki bilgileri kişiselleştirmeleri sağlanıyor. Ekran, grafik veya metinleri kullanarak bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde görsel olarak aktarmak üzere tasarlandı. Sürücüler, direksiyondaki düğmeleri kullanarak, ekranı istedikleri kadar bilgi ile özelleştirebilir. Sistem kişiselleştirilebilir ve çeşitli görünümlere göre ayarlanabilir.

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Size en yakın bayide test edin

JEEP® COMPASS 2018 KATALOG