Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

SAĞLAM VE GÖSTERİŞLİ BİR DIŞ TASARIM

Jeep® Grand Cherokee’nin yeni dış görünüşü yeniden tasarlanan ön yüz, ızgara ve LED sis lambalarına sahiptir. Stil sahibi ancak kuvvetli dış tasarımıyla Grand Cherokee, tüm hava koşullarına dayanıklılığı sonucu kendine güveniyle desteklenen zarafetle üretildi.

Grand Cherokee

JANTLAR

Efsanevi bir asfalt ve arazi performansı için üretilen Grand Cherokee, jantları ve lastiklerine kadar oldukça kabiliyetli bir otomobil. Standart Lastik Basıncı İzleme sisteminin yanı sıra Grand Cherokee'nin, Off-Road paketi ile 18 inç jant gibi seçenekleri bulunmaktadır.

LÜKSE FARKLI BİR AÇIDAN BAKIŞ

Jeep® Grand Cherokee’nin arka kısmında büyük stop lambaları, aerodinamik yapısı ile LED aydınlatmalar yer alıyor. Bagaj kapağı, arka camdan etkileyici bir görünürlük sağlarken Grand Cherokee modeline özgü daha alçak tasarıma ikili egzoz borusu da dahildir. Kapaksız yakıt deposu ve opsiyonel elektrikli bagaj kapağı, daha fazla yalınlık ve kolay kullanım sağlıyor. Buna ek olarak Grand Cherokee Summit modelinde, çeki demirine ihtiyaç duyulmadığında kancayı kapatan entegre bir kapak bulunuyor.

JEEP®GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE KATALOG