70’İN ÜZERİNDE GÜVENLİK VE EMNİYET ÖZELLİĞİ

Jeep® Grand Cherokee'nin yüzeyinin altında, direksiyonun arkasında güven veren ve sizi ve yolcularınızı korumaya yardımcı olan standart ve mevcut güvenlik ve güvenlik sistemleri dünyası yer alıyor.

PASİF GÜVENLİK VE EMNİYET

Grand Cherokee çok aşamalı sürücü ve ön yolcu hava yastıkları ve destekleyici yan-perde hava yastıklarına standart olarak sahiptir.

image

AKTİF GÜVENLİK VE EMNİYET

Sürücü destek sistemleri, zorlu sürüş koşullarında sizi uyarır ve size yardımcı olur. Aktif Frenleme ve Durma özellikli Adaptif Hız Sabitleme Kontrollü Ön Çarpma Uyarısı, mevcut sistemlerin sadece ikisidir.

image

KÖR NOKTA İZLEME

Kör Nokta İzleme (BSM) sistemi, sürücünün kör noktalarını kontrol etmek için çift radar sensörü kullanır ve Jeep® Grand Cherokee ile her iki taraftaki diğer araçlar arasındaki alanı sürekli olarak takip eder. Sistem bir aracın size çok yaklaştığını tespit ederse, sesli bir uyarı duyulacak ve sizi uyarmak için dış dikiz aynalarında ışıklı bir ikon belirir.

PARK DESTEĞİ

Aracınızı park alanlarına sokmak ve buralardan çıkarmak zorlu olabilir Grand Cherokee bunu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

GÜVENLİ, EMNİYETLİ VE KONTROLLÜ

Birçok güvenlik ve emniyet sistemi sayesinde aracın yön kontrolünü elinizde tutabilir ve sensörlerden şerit dışına çıktığınızı hissettiğinizde otomatik yardım alabilirsiniz. Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC), Elektronik Devrilme Azaltma (ERM), Kilitlenmeyen Fren Sistemi (ABS) ve Tüm Hızlarda Çekiş Kontrolü'nü koordine ederek, tekerleğin kayması tespit edildiğinde her bir sistemi devreye alır.

JEEP®GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE KATALOG