Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

KOLTUKLAR

SİYAH
SİYAH

Morocco-siyah renginde Capri deri döşemeli koltuklar Grand Cherokee Limited modelinde standarttır. Ön ve arka koltuklar, soğuk günlerde konfor için ısıtmalıdır.

BEJ
BEJ

Açık Bej Capri deri döşemeli koltuklar Grand Cherokee Limited modelinde standarttır. Ön ve arka koltuklar, soğuk günlerde konfor için ısıtmalıdır.

SİYAH
SİYAH

Fas-siyah renginde Nappa deri döşemeli, Fas güneşi vurgulu koltuklar Grand Cherokee Overland’da standarttır. Ön koltuklar havalandırmalıdır. Koltukların içindeki fanlar, daha soğuk olan kabin havasını devridaim yaparken uzun sürüşlerde daha fazla konfor için oturma yüzeyinden sıcaklığı alır.

KAHVERENGİ/MAVİ
KAHVERENGİ/MAVİ

Vezüv – lacivert ve Jeep® kahvesi renginde Nappa deri döşemeli ve inci rengi biyeli koltuklar Grand Cherokee Overland’da standarttır. Ön koltuklar havalandırmalıdır. Koltukların içindeki fanlar, daha soğuk olan kabin havasını devridaim yaparken uzun sürüşlerde daha fazla konfor için oturma yüzeyinden sıcaklığı alır.

AÇIK BUZLU BEJ
AÇIK BUZLU BEJ

Nepal – açık buzlu bej ve Jeep® kahvesi vurgulu biyeli Nappa deri döşemeli koltuklar, Grand Cherokee Overland’da standarttır. Ön koltuklar havalandırmalıdır. Koltukların içindeki fanlar, daha soğuk olan kabin havasını devridaim yaparken uzun sürüşlerde daha fazla konfor için oturma yüzeyinden sıcaklığı alır.

SİYAH
SİYAH

Morocco-siyah renginde ve yakut kırmızısı dikişlere sahip, SRT® tarzı Nappa deri kaplamalı ve zımbalı süet koltuklar Grand Cherokee Trailhawk®’ta standarttır. Kalıplı performans minderleri, arazi maceralarınızda yerinize sağlam şekilde oturmanızı sağlar. Ön koltuklar havalandırmalıdır. Koltukların içindeki fanlar, daha soğuk olan kabin havasını devridaim yaparken uzun sürüşlerde daha fazla konfor için oturma yüzeyinden sıcaklığı alır.

SİYAH
SİYAH

Morocco-siyah renginde Natura Plus deri döşemeli koltuklar Grand Cherokee Limited modelinde standarttır.

KAHVERENGİ
KAHVERENGİ

Jeep® kahverenginde Natura Plus deri döşemeli koltuklar Grand Cherokee Limited modelinde bulunur.

GÖK GRİSİ
GÖK GRİSİ

Özel Deri Kaplamalı Kabin paketi, sunduğumuz en lüks koltuklardır. Zengin buz grisi Laguna deri kaplamalı koltuklar, lacivert vurgular ve buz grisi vurgulu dikişler lüks bir sürüş ortamı yaratıyor. Aks II zımbalı oturma yüzeyi, soğuk havalarda ısıtmalı ve sıcak havalarda soğutmalı bir ortam sağlıyor.

MOROCCO – BLACK
MOROCCO – BLACK

I sedili in pelle Natura Plus con inserti traforati in Morocco Black sono di serie sulla Grand Cherokee Summit.

JEEP® BROWN
JEEP® BROWN

I sedili in pelle Natura Plus con inserti traforati in Jeep® Brown sono opzionali sulla Grand Cherokee Summit.

ARGENTINA – BLACK E DARK SIENNA BROWN
ARGENTINA – BLACK E DARK SIENNA BROWN

I sedili in pelle Natura Plus con inserti traforati in Argentina Black e Dark Sienna Brown con cuciture e impunture Black sono opzionali sulla Grand Cherokee Summit.

SKI GRAY – INDIGO/SKI GRAY
SKI GRAY – INDIGO/SKI GRAY

Il pacchetto interno in pelle rappresenta un’opzione di massimo prestigio per i nostri sedili. I pregiati sedili in pelle Laguna Ski Gray con inserti Indigo e cuciture Ski Gray creano un ambiente di guida raffinato. La superficie dei sedili traforata Axis II è riscaldata per i giorni freddi e raffreddata quando le temperature salgono.

RAHATLIĞIN KONTROLÜ SİZDE

Lüks deri döşeme tüm alanı kaplıyor: koltuklar, gösterge paneli, kapı paneli, orta konsol ve torpido gözü.

SONSUZ ZARAFET

COMMANDVIEW® SUNROOF

Opsiyonel CommandView® sunroof sayesinde elektrikli, iki bölmeli ve kayar camlı açılabilir tavanın keyfine varacaksınız. Açılabilir tavan, size yeni bakış açıları sunarken güneşten etkilenmemeniz için elektrikli güneşlik kullanır. Tek parçalı elektrikli sunroof da mevcuttur.

JEEP®GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE KATALOG