Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA JEEP

Evrim, hep Jeep® DNA'sının bir parçası ve hem yolda hem de şehirde yeni arazileri keşfetmek için itici gücü olmuştur. Bu sürekli dönüşüm, daha fazlası için bitmeyen bir tutkuyu da beraberinde getirdi. Özgürlük, yetenek, eğlence ve verimlilik Jeep'i dünyadaki en güçlü SUV markası yapan değerlerdir. Jeep® şimdi yeni Jeep® Plug-In Hybrid modelleri ile bir sınırı daha yıkmaya hazır. Şimdi, istediğiniz yere gitmek için her zamankinden daha fazla özgürsünüz.

HER ZAMANKİNDEN DAHA ÖZGÜR

Yeni Jeep® Plug-In Hybrid serisi, şehrin koşturmacasında bir SUV'a sahip olmayı isteyen şehirli maceraseverler için tasarlanmıştır. Jeep®, tüm arazi koşullarına uygunluk konseptini yeniden tanımlıyor ve sadece Jeep®'in yapabileceği şekilde daha özgün ve daha gerçekçi bir özgürlük anlayışı ile yeni bir mükemmellik dönemi başlatıyor.

HER ZAMANKİNDEN DAHA YETENEKLİ

Jeep® Plug-In Hybrid araçları, her türlü araziye hükmetmekten tutun da, günlük kullanımınıza kadar her anlamda daha fazlasını yapmanızı sağlıyor. Jeep®, en yenilikçi teknolojiyle motorunu yenilerken, bir yandan da tüm Jeep® özelliklerine sahip çıkarak daha fazla konfor, çok yönlülük ve daha sessiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

HER ZAMANKİNDEN DAHA EĞLENCELİ

Bir Jeep® kullanmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. En yenilikçi teknolojilerin uygulanması ile daha üstün off-road performansı sunarken eşsiz Jeep® deneyiminden ödün vermiyor. Jeep® Plug-In Hybrid teknolojisine sahip araçlar, gelişmiş hızlanma ve tepki verme özellikleriyle heyecan verici bir performans sunuyor.

HER ZAMANKİNDEN DAHA VERİMLİ

Jeep® Plug-In Hybrid modelleri, yanma ve elektrik gücünü bir arada yönetirken ortaya çıkan enerjiden en iyi şekilde yararlanarak daha yüksek verim sunmaktadır. Ortaya çıkan güç sadece emisyonları azaltmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla tork kontrolü üreterek şimdiye kadarki en iyi Jeep® arazi performanslarından birini ortaya koyar.

image

YENİ JEEP® PLUG-IN HYBRID

Jeep®, 2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda Plug-In Hybrid ürün gamını tanıttı. 2020 yılı başında piyasaya sürülecek olan yeni Plug-In Hybrid Jeep® modelleri hakkında son gelişmeleri takip etmek için kayıt olun.

DETAYLI BİLGİ