DÜNYANIZDAN KOPMAYIN: UCONNECT™

Uconnect™ Radyo LIVE'ın interaktif dördüncü jenerasyonu ile araç içi konfor ve eğlence 5" ve yeni 7" ve 8.4" Nav (isteğe bağlı) kapasiteli dokunmatik ekranlarla mevcuttur. Android Auto ve Apple CarPlay'e doğal yatkınlık ile gözlerinizi yoldan hiç ayırmanıza gerek olmayacak ve müziğinizi, mesajlarınızı ve telefonlarınızı ellerinize gerek duymadan yönetebileceksiniz. Buna ek olarak, mevcut Uconnect™ 8.4" Radyo Nav premiyum 3 boyutlu grafikler ve yardımcı GPS sensörleri ile, GPS sinyallerinin engellenebileceği alanlarda doğru pozisyon tespiti sağlayan bir navigasyon sistemi sunuyor. Jeep® Uconnect™ LIVE'ın yeni güncellemesi olan Jeep® Yetenekleri ile sürüş verilerine, parametrelerine ve güzergahlarına kontrol imkanı geliyor.

UNCONNECT™ LIVE İLE DÜNYA PARMAKLARINIZIN UCUNDA

DAHİL ÖZELLİKLER

Twitter

Bağlantılı kalın, hesabınızı kotrol edin ve bir yerden bir yere giderken canlı güncellemeler alın

Tunein

Favoriler" sekmenizi 10.000'den fazla internet radyo istasyonu üzerinden en sevdiğiniz müziklere kısa yoldan erişmek için kullanın.

Deezer

Oynat tuşuna basın ve özelleştirilmiş yolculuk şarkı listeniz ile sürün. Önerileri takip edin ve sevdiğiniz müzikleri bulun.

Reuters

En yeni ABD ve uluslararası haberlerle iş ve finans dünyası hakkındaki bilgileri alın, dünyanızın merkezine siz geçin.

Facebook

Yoldan ayrılmadan en sevdiğiniz sosyal ağa bağlı kalın. Eğlence/bilgi sesi gönderileri sizin için okusun. Paylaşmaya hazır mısınız?

Uconnect™ LIVE. Your world at your fingertips.

DAHİL ÖZELLİKLER

Benim Aracım

Gerçek zamanlı bilgiler alın ve aracınızın durumunu, sağlık raporunu ve geçmişini uzaktan kontrol edin.

Ekonomik Sürüş

Yakıt tüketiminizi düşürmek için gerçek zamanlı verilerinizi keşfedin ve böylece sürüş alışkanlıklarınızı uyarlayın.

Uconnect™ LIVE. Your world at your fingertips.

DAHİL ÖZELLİKLER

HD TRAFİK

80 milyon mobil telefon kullanıcısının gerçek zamanlı verileri ile trafiği kontrolünüz altında tutun.

Tom Tom Mekanlar

Bölgenizdeki varış noktalarınızı kolayca bulun. Kategori, şirket unvanın veya kendi dilinizdeki anahtar kelime ile arayın.

Hız Kameraları

Hız kamera alarmları ikazları alın. Yolculuğunuzun güvenliğini artırın ve aşırı hız cezalarından kurtulun.

Hava

Havanın planlarınızı bozmasına izin vermeyin. Yolculuğunuzun güzergahını gerçek zamanlı hava koşullarına dayanarak hesaplayabilirsiniz.

Uconnect™ LIVE. Your world at your fingertips.

INCLUDED FEATURES

Jeep Yetenekleri

Jeep Yetenekleri ile sürüş tecrübesini güçlendiril ve tüm araç verilerinizi ve yolculuk zorluklarının kontrolünü alın.

İZ BIRAKIN

Jeep® Renegade ile olasılıkların aralığı sınırsızdır. Ayrıca kendi kişisel ihtiyaplarınıza göre özelleştirme yapabilir ve ilave Mopar® iç aksesuarlar seçerek izinizi bırakabilirsiniz.

SİZE UYGUN EĞLENCE

Favori müziğinizi dinleyin. Varış noktanıza gitmeniz için gereken her şey size çeşitli kaynaklardan sunulan zengin sesler ile ulaştırılır.

7" TFT EKRANI

Tam renkli 7" gösterge grubu ekranı Limited ve Trailhawk'ta standart olarak mevcuttur ve sizleri direksiyondaki butonları kullanarak istediğiniz kadar bilgiye ulaşmanızı sağlayacak kadar özelleştirmeye imkan sağlamaktadır. Kolay anlaşılabilir ikonlar ve talimatlar ile bu ekran sizlere basit hızlı okumadan aracın belirli özelliklerinin durum bilgilerine ve 4WD sürümünde ayrıca Selec-Terrain® modunun seçimini yapma imkanına kadar geniş özelleştirme seçenekleri sunar.

DOKUNMATİK TEKNOLOJİ

Jeep® Renegade sizlere her şeyin kontrolünü kolay ve içgidüsel bir şekilde sunmak için lider son teknolojiler sunar.

JEEP® YETENEKLERİ

Jeep® Uconnect™ LIVE sürüş tecrübesini güçlendirip yepyeni bir seviyeye çıkaran yeni bir güncelleme tanıtıyor: Jeep Yetenekleri. Sürüş parametreleriniz ve yolculuk sonrası analiz ile yolculuklarınızı canlı geri dönüşler sayesinde değerlendirebilirsiniz. Yarışmaya girin, Jeep® yollarını keşfederek kendinizi test edin ve hedeflere ulaşın. Son olarak, Jeep® çevrimiçi topluluğu ile yollarınızı ve başarılarınızı paylaşın.

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Size en yakın bayide test edin

JEEP® RENEGADE 2017 KATALOG