RUBICON

GRANİT GRİ SİYAH BEYAZ GÜMÜŞ GRİ RHINO GRİ FİŞEK KIRMIZI
GRANİT GRİ
SİYAH
BEYAZ
GÜMÜŞ GRİ
RHINO GRİ
FİŞEK KIRMIZI
GRANİT GRİ

RUBICON

4x4’lük canavar! Dana® akslara, elektronik savrulma kontrolü bağlantı kesimine, Rock-Trac® 4x4 sistemine ve Tru-Lok® kilitlenen diferansiyellere sahip Jeep® Wrangler Unlimted Rubicon sizi istediğiniz yere götürecek.
MORE INFO
4x4’lük canavar! Dana® akslara, elektronik savrulma kontrolü bağlantı kesimine, Rock-Trac® 4x4 sistemine ve Tru-Lok® kilitlenen diferansiyellere sahip Jeep® Wrangler Unlimted Rubicon sizi istediğiniz yere götürecek.

GALERİ

DIŞ TASARIM

/content/dam/jeep/crossmarket/model/wrangler-unlimited/wrangler-exterior-1-1450x423.jpg
Image Exterior

SINIFININ EN İYİSİ SÜRÜŞ KEYFİ

Tampon korumaları, ikonik yedili ızgarası ve sökülebilir kapıları ve tavanıyla 2017 Wrangler Unlimited hem stil sahibi, hem becerikli, hem de kullanması keyifli bir araç. Lüks, premium bir görünüş için Sahara modelinde opsiyonel gövde renginde Freedom Top® sert tavan seçeneğini seçin.

DIŞ TASARIMI KEŞFET
image 1
image4

İÇ TASARIM

/content/dam/jeep/crossmarket/model/wrangler-unlimited/wrangler-unlimited-interior-1-1450x423.jpg
Image Interior

SAĞLAM FAKAT RAFİNE BİR İÇ KABİN

2017 Wrangler Unlimited'da geniş depolama alanları, rafine detaylar ve her macerayı konforlu ve eğlenceli bir şekilde yaşamanıza yardımcı olmak üzere dikkatlice tasarlanmış ergonomik özelliklerin keyfini çıkarın. Aynı zamanda konforlu ve pratik özellikler de sizleri bekliyor: ısıtmalı deri kaplamalı ön koltuklar, aydınlatmalı bardak tutacakları ve entegre LED harita lambalı otomatik karartmalı bir dikiz aynası.

İÇ TASARIMI KEŞFET

PERFORMANS

/content/dam/jeep/crossmarket/model/wrangler-unlimited/wrangler-unlimited-capability-1-1450x423.jpg

MÜKEMMEL ARAZİ PERFORMANSI

Jeep® Wrangler Unlimited’ın özellikleri tüm arazi koşullarında sürüş imkanı sunuyor. Çekiş kapasitesi, tüm sürüş koşullarına hakim olmanızı sağlıyor. Jeep® Wrangler’ın artikülasyon özelliği esnekliği, aks artikülasyonu ve tekerlek hareketiyle yol ve arazi performansını geliştiriyor. Manevra kabiliyeti, acil durumlardan ve aracınıza hasar gelmesini engellemek için anahtar unsur. Jeep® Wrangler’ın yerden yüksekliği, kütükler, kayalar ve bozuk zeminlerden geçmenizi sağlayan korumalı alt kısmıyla aracınızı araziye hazır bir duruma getiriyor. İlave elektronik ve gövde izolasyonunun yanı sıra yüksek hava girişi konumu sayesinde her türlü su akıntısını gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz.

OFF-ROAD PERFORMANSINI KEŞFET

GÜVENLİK VE KORUMA

/content/dam/jeep/crossmarket/model/wrangler-unlimited/wrangler-unlimited-safety-1-1450x423.jpg

GÜVENLİK & EMNİYET

Jeep® Wrangler Unlimited, standart gelişmiş çok aşamalı ön hava yastıkları ve sensör algılamalı yan ilave hava yastıkları gibi birçok standart güvenlik ve emniyet özellikleriyle geliyor. İlave özellikler arasında çerçeve üzerine gövde yapısı, asfalt/arazi dört tekerlekli disk Kilitlenmeyen Fren Sistemi (ABS), Fren Yardımı ve daha fazlası var.

GÜVENLİK VE KORUMAYI KEŞFET

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED KATALOG