İÇ TASARIM

Jeep® Wrangler sınıfının en konforlu iç mekanına sahiptir. Siyah kumaş ya da opsiyonel olarak sunulan siyah deri koltukların keyfini çıkarın. Jeep® Wrangler aynı zamanda opsiyonel ısıtmalı ön koltuklar, aydınlatmalı bardak tutacakları ve daha fazlasını da sunuyor.
SİYAH KUMAŞ
SİYAH KUMAŞ

SİYAH DERİ
SİYAH DERİ

İŞLEVSEL FORMLAR

DAHA FAZLA EĞLENCE ÖZGÜRLÜĞÜ

Sesli Kontrol (Voice Command) fonksiyonu sayesinde, gözünüzü yoldan ve ellerinizi direksiyondan ayırmadan radyo istasyonlarını kolayca seçebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Uconnect™ fonksiyonunun Sesli Kontrol özelliği ile Gelişmiş GPS navigasyon sistemine gideceğiniz yeri sesli olarak tanımlayabilir ve havaalanı, müze veya istediğiniz diğer yerlere kolayca erişim sağlayacak gidiş rotası bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uconnect™, Telefon, Bluetooth®; uyumlu telefonunuzla ellerinizi kullanmadan konuşmanızı sağlayan araç içi ses aktivasyonlu iletişim sistemidir. CD/DVD, MP3, USB portu, yardımcı giriş jakı, hard disk depolaması, Sesli Komut ve Bluetooth®; Streaming Audio aracılığıyla favori müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

TAHLİYE TAPALI YIKANABİLİR KABİN

Jeep® Wrangler’da tahliye tapalarına sahip dayanıklı ve yıkanabilir kabin standarttır. Yola çıkın ve pek de temiz olmayan güzel bir sürüşün keyfine varın.

GENİŞ VİTES KOLU ALANI

Jeep® Wrangler, katlanabilir koltuklarıyla geniş bir depolama alanına sahiptir. Orta konsol ve kolay erişimli kilitlenebilir çift kapaklı saklama kutusu sayesinde değerli eşyalarınız güvende.

ALPINE® PREMIUM SES SİSTEMİ

Dokuz hoparlörlü Premium Alpine® ses sistemi; yüksek güçlü, sekiz kanallı, 552 watt amplifikatör, iki adet tweeter, 8 inç’lik subwoofer ve tavandaki ses panosuna yerleştirilmiş dört adet 6.5 inç'lik ve iki adet 3.5 inçlik hoparlör kullanarak gerçekçi bir ses ortamı yaratıyor. Alpine®, sunduğu olağanüstü ses dengesi ve netliğiyle ünlü. Ses mühendisliğinin yeni dalgasına hoş geldiniz (Rubicon'da standarttır).

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

JEEP® WRANGLER UNLIMITED KATALOG