Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

EĞLENCE İÇİN KATLA

Tamamen yeni Jeep® Wrangler kolay katlanabilir ön camı sayesinde açık hava özgürlüğünü yaşamamak için kolay bir yöntem sunar. Katlama işlemi, önceki modellere göre çok daha az cıvatanın çıkarılmasını gerektirir. Yeni gövde rengi sportif çıta, sabit ön cam çerçeve yapısının bir parçasıdır. Yeniden tasarlanan kaput tamponları, sorunsuz bir görünüm için akıllıca entegre edilmiş ön cam yıkayıcı nozulları içerir.

ÜSTÜNÜ AÇIN

Sert tavan, kumaş tavan, üstü açık veya yeni Sky One-Touch™ Elektrikli Tavan. Tüm kapılar veya kapısız. Yeni Jeep® Wrangler kolay üstü açık sürüş için tasarlanmıştır. Yeni fermuarsız Sunrider® kumaş tavan, düzgün indirme ve kaldırma için bir yay asistanı içerirken, Freedom Top® sert tavan, önceki sert tavanlardan %20 daha hafiftir. Yeni çok uzunluklu menteşeli pin sistemi, kapıların çıkarılmasını ve takılmasını kolaylaştırır.

LASTİKLER VE JANTLAR

Jantlar ve çamurluklar donanıma göre değişmekle birlikte, sert siyah çamurluk genişleticiler Sport ve Rubicon modellerinde standart olarak sunulur. Rubicon çamurluk genişleticiler, yüksek aralıklı olup, 32" çamur ve kar arazi lastikleri için standart olarak tasarlanmıştır. Sahara'da gövde rengi çamurluk genişleticiler standart olarak sunulur.

YENİ DIŞ AYDINLATMA

YENİ JEEP® WRANGLER

YENİ JEEP® WRANGLER KATALOG