Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

65'TEN FAZLA İLERİ GÜVENLİK VE EMNİYET ÖZELLİĞİ

Jeep® Wrangler, Kör Nokta İzleme, Arka Çapraz Yol Sensörü, Dinamik kılavuz çizgilerine sahip Parkview geri görüş kamerası, ön ve arka park sensörleri, Elektronik Stabilite Kontrolü, Kilitlenmeyen Fren Sistemi (ABS), Fren Yardımı, dört standart hava yastığı, dayanıklı gövde yapısı ve daha birçoğu gibi aktif ve pasif güvenlik ve emniyet özellikleri ile sizi ve yanınızdakileri korumaya yardımcı olur.

image

PARK GÜVENLİĞİ VE EMNİYETİ

Park pozisyonuna giriş ve çıkışınızı mümkün olduğunca basitleştirmek için, Wrangler'ın opsiyonel park özellikleri ile park etmenin ne kadar kolaylaştığını keşfedin.

GÜÇLÜ VE DAYANIKLI

Araç tabanındaki B sütununa entegre edilmiş yüksek dayanımlı çelik sayesinde yan darbe performansı ve araç sertliği iyileştirilmiştir. İlave koruma sağlamak için lastiklerin ortasında geniş aralıklı çerçeve raylara monte edilmiş yakıt deposu, daha güvenli ve emniyetli arazi sürüşü için tasarlanmış 2.5 mm karter muhafazası içerir.

image

DOĞRU HIZ İLE YOL ALIN

Aktif Hız Sınırlayıcı ve Hız Sabitleyici, hız sınırlarında kalmanıza yardımcı olmak için senkronize çalışır.

image

PASİF GİRİŞ / ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA

Sistem, kapının ve bagaj kapağının yanında elektronik anahtarın varlığını tespit edebilir, elektronik anahtar üzerindeki herhangi bir düğmeye basmadan kapıların veya bagajın kilidini açabilir / kapatabilir.

image

YENİ JEEP® WRANGLER

YENİ JEEP® WRANGLER KATALOG