Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

YENİ İÇ TASARIM

Tamamen yeni bir atmosferde tamamen yenilenmiş iç mekanda hayatınızın sürüşüne hazırlanın. Yeni koltuk tasarımı konfor ve maksimum destek sağlarken, ısıtmalı ön koltuklar, artan arka koltuk diz mesafesi, özel kol dayamalar, akıllı saklama çözümleri ve daha fazlası unutulmaz yolculuklar sunar.
- SİYAH DERİ
Kırmızı dikişler ve "Rubicon" logosu bulunan, deri döşeme siyah renkli tek kişilik koltuklar sürüşünüze lüks bir dokunuş ekler.

GENİŞ ALANLAR

Her Wrangler'ın kalbinde açık hava özgürlüğü yatar. Kolay çıkarılabilir panellere sahip yeni hafif Freedom Top® sert tavan Yeni Wrangler'daki büyük değişiklikler arasında yer alıyor. Yeni fermuarsız Sunrider® kumaş tavan, gelişmiş kumaş yönetimi ve açma kapama işlemini kolaylaştıracak bir yardım mekanizması içerir.

EŞYALARINIZI TOPLAYIN

Yeni Wrangler, sizin bir parçanızdır. Sağlam, kabiliyetli ve çok kullanışlıdır ve planladığınız her yolculuk için tasarlanmıştır. Yolda veya arazide, üstü açık veya kapalı olsun, sınırlarınızı sadece hayal gücünüz çizer.

DOĞA İÇİN TASARLANMIŞ

Yeni Wrangler'da her detay, maksimum fayda ve tarz sağlamak için tasarlanmıştır.

YIKANABİLİR İÇ MEKAN

Yıkanabilir iç mekan, suyun dışarı akıtılması, fakat geri dönmemesi için tabanda tek yönlü tamamen yeni drenaj valfleri içerir. Tek yapmanız gereken paspası çıkarıp, aracın içini bir hortumla yıkamaktır.

* Her zaman kabiliyetiniz ve deneyiminiz ölçüsünde ve koşullara uygun şekilde sürüş yapın. Tavanın ve kapıların çıkarılması ve ön camın indirilmesi için kullanım kılavuzundaki tüm talimatlara uyduğunuzdan emin olun. Kapılar çıkarılmış ve ön cam aşağı indirilmiş şekilde sürüş sadece off-road kullanımında yapılabilir.

İNCE DETAYLAR

Topuzlar, düğmeler ve anahtarlar, önemli fonksiyonlar bakımından test edilmiştir. Uconnect® Dokunmatik Ekran, Start/Stop düğmesi ve anahtarlar çevresindeki kauçuk malzeme, kullanılabilirlik, ergonomi ve artan dayanıklılık için bilinçli olarak tasarlanmıştır. 

Yeni Wrangler JL'de her detay, maksimum fayda ve tarz sağlamak için tasarlanmıştır.

Konsol içine ve koltuklar üzerine yerleştirilmiş çok sayıda USB portu sayesinde, dünyayı her zaman yanınızda taşıyın. Ne kadar uzağa giderseniz gidin, bağlantı kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

HER TÜRLÜ HAVA KOŞULUNA HAZIR

Önünüze ne gelirse gelsin hazır olun. Yeni Wrangler'ın yeni konfor ve rahatlık özellikleri, sıcaklık ne yönde olursa olsun, size ve yolcularınıza daha iyi bir deneyim yaşatmak için tasarlanmıştır.

YENİ JEEP® WRANGLER

YENİ JEEP® WRANGLER KATALOG