Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA
//

COMPASS LIMITED

GRANİT GRİ GÜMÜŞ GRİ JAZZ MAVİ LAZER MAVİ İNCİ BEYAZI KIRMIZI RHİNO GRİ BEYAZ OLIVE YEŞİL SPITFIRE TURUNCU

COMPASS LIMITED

Zarafet ve tarz bir araya gelerek SUV segmentine ilgi çekici bir giriş yapıyor. Jeep® Compass Limited Deri ve Kumaş Ön ve Arka koltuklar, 7” Tam Renkli Ayarlanabilir Gösterge Paneli ve Uconnect’li Radyo Ekran, LED İmza Niteliğinde Ön Farlar ve daha pek çok yeniliğe sahiptir.
KEŞFET
Zarafet ve tarz bir araya gelerek SUV segmentine ilgi çekici bir giriş yapıyor. Jeep® Compass Limited Deri ve Kumaş Ön ve Arka koltuklar, 7” Tam Renkli Ayarlanabilir Gösterge Paneli ve Uconnect’li Radyo Ekran, LED İmza Niteliğinde Ön Farlar ve daha pek çok yeniliğe sahiptir.

COMPASS LONGITUDE

JAZZ MAVİ METALİK SİYAH GRANİT GRİ GÜMÜŞ GRİ KIRMIZI BEYAZ
JAZZ MAVİ
METALİK SİYAH
GRANİT GRİ
GÜMÜŞ GRİ
KIRMIZI
BEYAZ
JAZZ MAVİ

COMPASS LONGITUDE

Yeni Jeep® Compass Longitude’da maksimum konfor ve yüksek kaliteli tasarım sizin için bir araya geliyor. Parlak krom cam çerçeveleri ile tavan demirleri ve birinci sınıf koltuklar; sanatsal ögeler, sofistike materyaller ve keskin teknik detaylar barındıran kullanıcı dostu bir iç mekanı tamamlıyor.
KEŞFET
Yeni Jeep® Compass Longitude’da maksimum konfor ve yüksek kaliteli tasarım sizin için bir araya geliyor. Parlak krom cam çerçeveleri ile tavan demirleri ve birinci sınıf koltuklar; sanatsal ögeler, sofistike materyaller ve keskin teknik detaylar barındıran kullanıcı dostu bir iç mekanı tamamlıyor.

GALERİ

YENİLİKÇİ GÜZELLİK

Jeep® Compass'ta gelenek innovasyon ile buluşuyor. Jeep’in efsanevi krom kaplı yedili ızgarasından, en ince detayına kadar özel tasarlanmış şık ve aerodinamik yapısını ve sizi hipnotize edecek LED imzalı far tasarımı ile bu güzelliğin gün ışığına çıkmasına izin verin.

DIŞ TASARIM

/content/dam/jeep/crossmarket/model/Compass/compass-side-rear.jpg
Image Exterior

ÇEKİCİ GÖVDE

Dikkatleri üzerine çeken agresif ve zarif bir profil. Aerodinamik tasarımı Jeep® Compass’a kendinden emin bir duruş kazandırır. Siyah tavan seçeneği ile arka ve yan camları da saran parlak krom cam çerçeveleriyle kusursuz SUV Jeep® Compass’ın ilk bakışta tanınabilmesini sağlar. Yeni Jeep® Compass ile fark edilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DIŞ TASARIMI KEŞFET
image 1
image 2

İÇ TASARIM

/content/dam/jeep/crossmarket/model/Compass/compass-interior-1.jpg
Image Exterior

KONFOR VE ŞIKLIK

Özel dizaynı, klasik Jeep® tasarım unsurları, yüksek kaliteli malzemeler ve son teknolojisi ile Jeep® Compass’ın iç tasarımı yolculuklarınız için mükemmel bir ortam sağlar. Yola çıkmaya hazırlanın! Sürücü kokpiti en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup 7” renkli gösterge paneli ile donatılmıştır. Ses ve hızı entegre edilmiş kontroller panelleri ile yönetirken ellerinizi direksiyon simidinden ve dikkatinizi de yoldan ayırmayın.

İÇ TASARIMI KEŞFET

TEKNOLOJİ

/content/dam/jeep/crossmarket/model/Compass/compass-technology-1.jpg
Image Exterior

TEKNOLOJİNİN SINIRLARINI ZORLA

Telefon görüşmesi yapmanızı, müziklerinize erişmenizi, mesaj gönderip almanızı ve daha fazlasını yapmanıza olanak veren Jeep® Compass’ı kullanırken de akıllı telefonunuzdan ayrılmayın. Uconnect™ 8.4 NAV sisteminin yeni özellikleri sayesinde akıllı telefonunuzdan kopmamanın yeni bir yolunu keşfedin. Apple CarPlay Siri sesli kontrol ile Apple Haritalar, mesajlar, telefon ve Apple Music hizmetlerini kullanabilmenizi sağlar. Android Auto™ de Uconnect™ dokunmatik ekranı veya direksiyon simidindeki kontroller ile eller serbest sesli kontrol, Google Haritalar™ ve Google Play Music™ hizmetlerine kolay ve güvenli erişim sağlar.

TEKNOLOJİYİ KEŞFET
/content/dam/jeep/crossmarket/model/Compass/compass-technology-3.jpg

PERFORMANS

/content/dam/jeep/crossmarket/model/Compass/compass-capability-1.jpg
Compass Performans

RAKİP TANIMAYAN 4X4 SİSTEMİ

4x4 kabiliyetinin öncü, gelişmiş ve yakıt tasarruflu güç aktarma sistemleri ile birleşimi Jeep® Compass’ın piyasadaki en yetenekli, kompakt, arazi SUV’si olmasını sağlar. Efsanevi Jeep® off-road performansı, kullanıcılara başka kompakt SUV'lerin yapamayacakları şeyleri sunarak her türlü zemine uygun ileri 4x4 teknolojisiyle donatılmıştır.

OFF-ROAD PERFORMANSINI KEŞFET

GÜVENLİK VE KORUMA

/content/dam/jeep/crossmarket/model/Compass/compass-safety-1.jpg
Image Exterior

GÜVENLİ VE EMNİYETLİ BİR YOLCULUK

Asıl konfor her seferinde güvenli ve emniyetli bir sürüş deneyimi yaşayabilmektir. Jeep® Compass 70’i aşkın güvenlik ve emniyet özelliği ile sürücü ve yolcuları korur. Altı standart hava yastığı, çok sayıdaki gelişmiş aktif - pasif güvenlik ve emniyet özellikleri size benzeri görülmemiş bir koruma sağlarken, bunlara ihtiyaç duymamanız için kazaya karışmanızı önlemeye yardımcı olur.

GÜVENLİK VE KORUMAYI KEŞFET
Compass Sicurezza
Sicurezza

PAKETLER

Sıcaklık düşüşe geçtiğinde Soğuk Hava Paketi ile tüm koşullara hazır olacaksınız. Bu paketteki ekipmanlar size en popüler soğuk hava özelliklerini bir arada sunuyor.

Dahil olan özellikler

TÜM HAVA KOŞULLARINA UYGUN PASPASLAR

Tüm mevsimler için uygun olan dayanıklı paspaslarla iç mekanınız çamurlu ve yağışlı günlerde bile estetik görünümünü korur.

ISITMALI ÖN KOLTUKLAR

Bu ısıtmalı ön koltuklar, kışın soğuk günlerinde rahatınıza rahatlık katacak. Hem sürücü koltuğunda hem de ön yolcu koltuğunda gerektiğinde doğru miktarda ısıyı sağlayabilecek iki ayar seçeneği bulunuyor.

ÖN CAM SİLECEĞİ BUZ ÇÖZÜCÜSÜ

Açık ve temiz bir görüşü alanı sağlayan buz çözücülü ön cam sileceğiyle zorluklara karşı hazırlıklı olun.

ISITMALI DİREKSİYON SİMİDİ

Soğuk günlerde deri kaplı ısıtmalı direksiyon ile kış mevsiminde sürüş keyfini yaşayın.

HAVALANDIRMALI DERİ KOLTUKLAR

Havalandırmalı ön koltuklar lüksü ve konforu artırmak için tasarlanmıştır. Havalandırmalı koltuklar, sıcak havalarda soğuk kabin havasının dolaşımını sağlar ve koltuk yüzeylerindeki ısıyı azaltır.

OTOMATİK 8 YÖNLÜ SÜRÜCÜ/YOLCU KOLTUKLARI VE SÜRÜCÜ KOLTUĞU HAFIZASI

Kendiniz için en iyi sürüş konumunu bulun. Sürücü koltuğu için konfor ve kontrol amaçlı olarak birkaç farklı ayar seçilebilir. Sekiz yönlü otomatik bel desteği, özellikle uzun sürüşlerde konforunuzu artırır.

Park Paketi toplu ekipmanları aracınızdan aldığınız verimi artıracak. Park etmeyi kolay ve stressiz bir hale getirmek için Park Grubunu seçerek aracınızı özel sistemlerle donatın.

Dahil olan özellikler

PARK®VIEW GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Vites Geri (R) konumuna alındığında ekranda görüntülenen ParkView® Geri Görüş Kamerası. Bu özellik, aracın arkasındaki alanın geniş açılı bir görüntüsünü sağlar, park alanlarında veya dar alanlarda geri geri giderken sürücüye yardımcı olmak için dinamik kılavuz çizgileri içerir.

PARKSENSE® PARK YARDIM SİSTEMİ

Jeep® Compass'ta mevcut olan bu akıllı sistem sayesinde dar park alanları artık sorun değil. Vites geri moda alındığında ultrasonik dalga sinyalleri veren, arka tampona entegre dört adet sensör. Bir cisme çok fazla yaklaşırsa sürücü bilgilendirilir.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Mevcut Kör Nokta Uyarı Sistemi, kör nokta bölgenize bir araç girdiğinde aydınlatılmış bir ikon ve sesli bir uyarı ile sürücüyü uyarır. Bu, yoldaki herkesin güvende kalmasını sağlar.

PARALEL VE DİKEY PARK YARDIM SİSTEMİ (STANDART)

Paralel ve Dikey Park Yardım Sistemi boşlukları fark eder ve park yerine girmeniz için sizi komutlarla yönlendirir. Tek bir tuşa basarak park yardımı için ultrasonik sensörleri harekete geçirin. Park manevraları tamamen otomatiktir; sürücünün yalnızca gaza ve frene basması yeterlidir.

Jeep® Compass, sizi akıllı ve yenilikçi olasılıkların olduğu bir dünyaya sokar. Yeni, dördüncü nesil Uconnect™ sistemleri, bir dizi eller serbest iletişim, eğlence ve navigasyon özellikleri sağlar. Akıllı telefonunuzdan sonuna kadar faydalanın ve Uconnect™ 8.4” de bulunan yeni özellikleri ile bağlantıda kalın. Apple CarPlay™, iPhone kullanıcılarının Apple Haritalar, mesajlar, telefon ve Apple Müzik'e erişmelerine müsaade eder. Android Auto™, eller serbest ses kontrolüne, Google Haritalar ve Google Play Music'e kolay ve güvenli erişim sağlar.

Dahil olan özellikler

PREMIUM BEATSAUDIO™ SİSTEM

Jeep® Compass, surround ses deneyimi için kabin içine dağıtılmış altı adet hoparlör ile donatılmıştır. Opsiyon olarak sunulan BeatsAudio™ Premium II Audio Sistem, 12-kanallı bir amfi, bir subwoofer ile dokuz adet hoparlör içerir.

NAViGASYON SiSTEMi

Uconnect 8.4" NAV, sınır işaretlerinin 3D görüntüsü, şehir modelleri ve dijital arazi görüntülerini navigasyonda standart olarak sunar. Dokunmatik ekran, zoom, tıklama ve kaydırma özellikleri ile çok dokunuşlu hareketleri destekler. Sistem, geliştirilmiş grafikler ve tek adımda ses komut sistemine sahiptir.

Premium Paket araçlar en üst düzey konfor ve kolaylık özellikleriyle lüksü bir adım öteye taşır. Jeep® Compass’tan ayrılmayı hiç istemeyeceksiniz.

Dahil olan özellikleri gör

OTOMATİK BAGAJ KAPAĞI

Yeni Jeep® Compass’ın bagaj tasarımı, kolaylık ve çok yönlülük arasındaki kusursuz dengeyi size sunuyor. Tek bir tuşla açılan otomatik bagaj kapağı seçeneğiyle geniş yük alanına erişebilirsiniz. Öne katlanan ön koltuk ve üç seviyeli arka bagaj zemini seçenekleriyle eşyalarınız için gereken alanı bulabilirsiniz.

ADAPTİF CRUISE CONTROL / STOP & GO

Stop&Go özelliğiyle Adaptif Cruise Control sizin ve önünüzdeki araç arasındaki belirlediğiniz mesafeyi korumak için seyir hızını otomatik olarak ayarlar.

GELİŞTİRİLMİŞ ADAPTİF CRUISE CONTROL

Öndeki araçla aradaki mesafenin korunmasına yardımcı olur, belirli koşullarda sürücü müdahalesi olmadığında aracı durdurabilir.

Önünüzdeki yolu açıkça görme kabiliyetinizi güçlendirmek için Görüş Paketi'ni seçebilirsiniz.

Dahil olan özellikler

DIŞ AYNA GEÇİŞ LAMBALARI

Krom vurgulu dış aynalar ve entegre yan sinyaller aracın kapılarını açtığınızda yanarak Jeep® Compass’ın kusursuz dış tasarımını vurgular.

YÜKSEK YOĞUNLUKLU DEŞARJ ÖN FARLAR

Siyah dış hatlı ön farlar Jeep® Compass’ın ön cephesine ayrı bir karakter katıyor. Yeni Jeep® Compass, yol görüşünüzü artıran Bi-Xenon ön farlara sahiptir.

AUTO HIGH BEAM

Otomatik Yüksek Işık, karşı yönden araç geldiğinde görmeyi zorlaştırmaması için otomatik olarak ışığı azaltır.

Stil Paketi en üst düzeyde konfor ve kolaylık özellikleri seçenekleriyle Jeep® Compass lüksünü bir adım öteye taşır.

Dahil olan özellikler

KOYU RENKLİ ARKA CAMLAR (STANDART)

18" ALÜMİNYUM JANTLAR (STANDART)

Cilalı Gümüş ve Parlak Siyah 18 inç Alüminyum Alaşım Jantlar.

19" ALÜMİNYUM JANTLAR (OPSİYON)

Parlak Siyah 19 inç Cilalı Alüminyum Alaşım Jantlar.

Paketler ekipmanları, en sevilen özelliklerin bulunduğu uygun gruplar halinde toplar ve size artırılmış değer sunar. İşlev Paketiyle pek çok elverişlilik özelliği hayatınızın biraz daha kolaylaşmasına yardım edecek.

Dahil olan özellikler

OTOMATİK KATLANABİLİR ISITMALI YAN AYNALAR

Tek düğmeyle otomatik dış aynaları gerektiğinde yoldan çekmek için katlayabilirsiniz. Düğmeye tekrar bastığınızda normal sürüş konumuna dönerler.

ANAHTARSIZ GİRİŞ VE KEYLESS ENTER-N-GO™

Anahtarlık yakında olduğunda Keyless Enter-N-Go™ özelliği sayesinde aracınıza girmek için kapı kolunu çekmeniz yeter. Araca bindiğinizde frene basarken Çalıştır/Durdur tuşuyla motoru çalıştırabilirsiniz.

230V YARDIMCI GÜÇ ÇIKIŞI

GÜVENLİK ALARMI

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Size en yakın bayide test edin

JEEP® COMPASS KATALOG