Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

WRANGLER RUBICON (ICE)

Kırmızı Granit Kristal Metalik Siyah Parlak Beyaz Metalik Gümüş Sarı Metalik Balkabağı Gri
Kırmızı
Granit Kristal Metalik
Siyah
Parlak Beyaz
Metalik Gümüş
Sarı
Metalik Balkabağı
Gri
Kırmızı

WRANGLER RUBICON (ICE)

Jeep® Wrangler Rubicon, serinin 4x4 arazi aracıdır. Rubicon, 4x4 özelliklerini kullanmaya yarayan 17” güçlü çamur ve kar lastikleri, 4:1 düşük aralık ve kolay vites geçişleriyle sınırları aşıyor.


*Pazarda sunulan jantlar farklılık gösterebilir, size en yakın bayi ile iletişime geçiniz.
MORE INFO
Jeep® Wrangler Rubicon, serinin 4x4 arazi aracıdır. Rubicon, 4x4 özelliklerini kullanmaya yarayan 17” güçlü çamur ve kar lastikleri, 4:1 düşük aralık ve kolay vites geçişleriyle sınırları aşıyor.


*Pazarda sunulan jantlar farklılık gösterebilir, size en yakın bayi ile iletişime geçiniz.

Dış Tasarım

Full Image
Jeep SUV 4x4 Wrangler JL Sahara vista laterale
Jeep SUV 4x4 rossa su strada in salita

4X4 İLE HAYALLERİNİZE YAKLAŞIN

Jeep® Wrangler; mirasına sadık kalarak, etkinliği kanıtlanmış 4x4 sürüş özelliklerini bünyesinde barındırıyor ve son teknoloji tasarım ve malzemeler ile buluşturuyor. Tam LED ön ve arka farlar ise olağanüstü bir aydınlatma kapasitesi ve çarpıcı bir görünüm sunuyor.

Jeep 4x4 Wrangler JL rossa su strada
Jeep Wrangler 4x4 vista frontale su strada sterrata

GALERİ

İÇ TASARIM

/content/dam/jeep/crossmarket/model/wrangler-JL/overview/mobile/interior-pillar-1.jpg
Image Interior

SONSUZ OLASILIKLAR

Yeni Jeep® Wrangler tasarımı, üstün teknoloji, yenilikçi özellikler ve üstün konfora sahiptir. Yüksek kaliteli malzemeler ve teknik detayları ile Yeni Wrangler sürücüleri, daha fazla saklama alanı, daha fazla konfor, daha fazla görünürlük ve daha sessiz bir sürüşün keyfine varacaklar. Yeni Wrangler, Jeep® markasının tarihinden ilham alırken, unutulmaz bir iç mekan tasarlamak için en son teknolojiden ve malzemelerden yararlanır. Unutulmaz bir sürüş deneyimi sunmak için yeni seviye donanım ve dokunuşlar ince detaylarla birleşiyor.

Teknoloji

/content/dam/jeep/crossmarket/model/wrangler-JL/overview/gallery/jeep_wrangler_overview_technology_screen_400x214.jpg

Ön Kamera

Jeep® WRANGLER, TrailCam ön kamerasıyla donatıldı. Özellikle arazi yolculuklarında gerekli olan bu kamera şehir içinde araç kullanırken de yardımcı oluyor. Bu teknoloji, geçtiğiniz yolun görüntüsünü Uconnect™ radyo ekranına yansıtarak engelleri ve çukurları önceden fark etmenizi sağlıyor. Kameranın kendi kendini temizleme özelliği sayesinde en kötü hava koşullarında bile önünüzü net bir şekilde görebilirsiniz

Performans

Jeep Wrangler nel bosco
Jeep Wrangler colore grigio su strada
Jeep Wrangler vista dal basso

ÇITAYI YÜKSELTİYOR

Şimdiye kadar var olan en yetenekli Wrangler. Standart 32" Lastikler, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenler, 4x4 sistemleri, sağlam çelik karter muhafazaları ve diğer birçok özellik, Jeep® Wrangler'ınızı düşündüğünüzden daha yukarı taşır.

PERFORMANSI KEŞFEDİN
Jeep Wrangler sistema 4x4
Jeep Wrangler struttura sistema 4x4 Rock-Trac

EMNİYET VE GÜVENLİK

/content/dam/jeep/crossmarket/model/wrangler-JL/overview/091018 Wrangler_Hooks.jpg

EMNİYET VE GÜÇ

Efsanevi Jeep® 4x4 performansı, en ileri teknolojilerle bir araya gelerek olabildiğince güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor.Aktif hız limitleyici & Adaptif Cruise Control , Gelişmiş Fren Destekli Onden Carpma Uyarı Sistemi Otomatik Uzun Far Asistanı, Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Arka Çapraz Yol Sensörü gibi mevcut sistemler sizi çevrenizdeki tehlikelere karşı korur.

GÜVENLİK VE EMNİYETİ KEŞFEDİN

MOTOR

Yeryüzündeki en kullanışlı 4x4 araçlar arasında gösterilen Jeep Wrangler size ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en uygun motoru sunar.

Jeep Wrangler JL motore

2.0L TURBO ŞARJLI MOTOR

Turbo şarjlı, sıralı dört silindirli yeni motor Euro 6d-Final 2.0L, 272 beygir gücüne ve dakikada 400 tork kapasitesine sahiptir ve sekiz vitesli otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Bu dört silindirli motorla üretilen tork, Wrangler'ın bir önceki V-6 motorunun torkunu aşarken yakıt tüketimini de ideal duruma getiriyor. Böylece performansı artırarak her tür koşulda konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Engine Stop-Start (ESS) özelliği de araçta standart olarak bulunur.

JEEP® WRANGLER