Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

YAKIT GÜVENCE SİSTEMİ

Akaryakıtınızı sürekli olarak OPET istasyonlarından alın, akaryakıttan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımasın.

DETAYLI BİLGİ

UZATILMIŞ GARANTİ

Uzatılmış Garanti hizmeti ile ister yeni satın aldığınız, ister kullanmakta olduğunuz Jeep aracınızın garantisini çok cazip fiyatlar ile uzatıyoruz. Aracınız garanti süresini doldurduktan sonra seçmiş olduğunuz Uzatılmış Garanti seçeneğine bağlı olarak 1 ya da 2 yıl boyunca Jeep güvencesi ile yolunuza huzurla devam edebileceksiniz. Uzatılmış Garantiniz ile Jeep aracınızın gelecekteki olası arıza maliyetlerini düşünmek zorunda kalmayacak, aynı zamanda 2. El satışında fiyat avantajı elde edebileceksiniz

DETAYLI BİLGİ

JEEP KASKO

Jeep ve Allianz Sigorta işbirliğiyle Jeep marka araçlar için özel olarak hazırlanan Jeep Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı korumaktadır. 


DETAYLI BİLGİ

OTO MUAYENE

Aracınızı zorunlu araç muayenesine yüzde yüz hazırlayabilmek için JEEP Oto Muayene hizmetinden siz de yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

KARBON TEMİZLEME

JEEP Karbon Temizleme hizmetimizde karbon temizleme, emme manifold temizleme ve dizel partikül filtresi hizmetlerini veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ

OTO KORUMA

JEEP Oto Koruma Hizmeti kapsamında sunulan faydalar ile aracınızın; iç ve dış temizliğinin yanı sıra tüm yüzeyleri dış etkenlere karşı korunmuş olur.

DETAYLI BİLGİ