HİZMETLER

Karbon Temizleme Hizmeti:

Karbon Temizleme hizmetimiz kapsamında karbon, emme manifold ve dizel partikül filtresi temizleme hizmetleri verilmektedir.

Dizel yakıtlar ve benzin, aynı kömür gibi bir hidrokarbon bileşiği olan ve fosil oluşum sonucunda meydana gelen ham petrolden elde edilmektedir. Hidrokarbon bileşikleri yandığı zaman, yanma sürecinin doğal sonucu olarak, kurum oluşumu meydana gelmektedir. Kurum ya da karbon birikintileri, dizel ve benzinle çalışan tüm araç motorlarında oluşmakta ve tamamen temizlenmesi mümkün olmamaktadır.

DETAYLI BİLGİ

YEDEK PARÇA

Orijinal yedek parçalar, birçok farklı testten geçmiş, araç için en uygun parçalardır. Orijinal yedek parçada dayanıklı, uzun ömürlü, verimli ve güvenli olması gibi noktalar daha tasarım aşamasında düşünülmekte üretim buna göre gerçekleştirilmektedir. Buna karşılık, yan sanayi parçalarda parçanın test süreci asgari düzeyde tutulmuştur. Yan sanayi parça kullanmak aracınızın ömrünü kısaltacağı gibi aracınızdan alacağınız performansı da oldukça düşürmektedir.

DETAYLI BİLGİ

JEEP KASKO

Jeep ve Allianz Sigorta işbirliğiyle Jeep marka araçlar için özel olarak hazırlanan Jeep Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı korumaktadır. 

Jeep Kasko'nun Avantajları Neler?

Yetkili Servis: Yetkili Servis klozu hasarlarınız anlaşmalı Jeep yetkili servislerinde, orijinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılmakta ve eksiksiz şekilde ödenmektedir. Jeep Kasko anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından karşılanmaktadır. Onarımın yapılacağı ilde Jeep Kasko anlaşması olan yetkili Jeep servisi bulunmaması durumunda muafiyet uygulanmamaktadır. 

DETAYLI BİLGİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

ŞEFFAFLIK:

Jeep ilgi merkezinden başvuru oluşturduktan sonra cep telefonunuza SMS olarak başvurunuzu her aşamada takip edebileceğiniz bir link gönderilir. Bu sayede başvuru sürecinizi sizler de takip edebilirsiniz.

ERİŞİLEBİLİRLİK:

Sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz için 7 gün 24 saat, İlgi Merkezimiz ve internet adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Jeep İlgi Merkezi: 444 5337

DETAYLI BİLGİ