Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA
//

KOLTUKLAR

SİYAH KUMAŞ
SİYAH KUMAŞ

Jeep® Compass Longitude döşemesinde bulunan tek tonlu siyah kumaş kaplı koltuklar iki tonda dikişe sahiptir. Bu koltuklar sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda her türlü şehir içi veya off-road macerasını göğüslerken konfor sunar.

KUM BEJİ KUMAŞ
KUM BEJİ KUMAŞ

Kum rengi kumaş kaplı koltuklar, siyah iç mekan ile mükemmel uyum sağlar. Şık iç mekan, koyu kahverengi ve bej rengi dikişlerle vurgulanır.

SİYAH DERİ
SİYAH DERİ

Taba rengi dikişler ile şık siyah deri döşeme koltuklara sahip, Yeni Jeep® Compass Limited versiyonunda ince işçilik ve yüksek kalite göze çarpıyor. Sekiz yönlü güç ayarlı ve bel desteğine sahip ve ayrıca sürücü için seçili iki adet hafıza fonksiyonu olan ön koltuklar ile maksimum sürüş konforunu yaşayın.

DERİ/KUMAŞ SİYAH/GÖK GRİSİ
DERİ/KUMAŞ SİYAH/GÖK GRİSİ

Jeep® Compass Limited'da göz alıcı gök grisi deri döşeme koltuklar bulunuyor. Yakut kırmızısı dikiş detaylarla göz kamaştırıyor. Isıtmalı ve sekiz yönlü güç ayarlı ön koltuklar ile maksimum sürüş konforunu yaşayın.

SİYAH
SİYAH ve yakut kırmızısı dikişler

Yeni Jeep® Compass Trailhawk® usta işçilikle üretilmiş yüksek kalite yakut kırmızısı dikişli siyah deri döşemeli koltuklara sahip. 8 yönlü otomatik ayarlanabilir ön koltuklar ve bel desteği ve sürücü için seçilebilen iki hafıza işleviyle maksimum sürüş konforunu yakalayın.

PREMIUM DETAYLAR

YENİ UFUKLARA YELKEN AÇIN

Çift panelli tam açılır tavan dahil birçok kullanıcı dostu özelliğe sahip Jeep® Compass, istediğiniz temiz havayı ve güneş ışınlarını hissetmenizi sağlar.

KAPI HER ZAMAN AÇIK

Jeep® Compass'ın arka bagaj tasarımı fayda ve kullanışlılık arasındaki doğru dengeyi sağlar. Elektrikli arka panel sadece tek bir düğme ile geniş bir eşya alanı sağlar. Öne doğru katlanan ön koltuk ve üç seviyeli arka zemini ile eşyalarınız için yer yaratın.

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Size en yakın bayide test edin

JEEP® COMPASS 2018 KATALOG