Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

GÜÇLÜ MOTOR SEÇENEKLERİ

Yeni Jeep® Compass bir dizel ve bir turbo benzinli motor seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. Tüm güç aktarma organlarında günlük sürüş ve her koşulda daha uzun sürüşler için verimlilik ve performans sağlayan önden çekişli bir konfigürasyon bulunur. 150 HP 4 silindir turbo-şarjlı 1.3 benzinli motor, çift kavramalı otomatik şanzımanla gelirken, 120 HP 16 MultiJet II Dizel motor, altı vitesli manuel şanzımana sahiptir. Motorun çabucak kalkıp gidebileceği kesinlikle sessiz ve konforlu bir sürüşün tadını çıkarın.

engine icon
1,3 TURBO T4 PETROL FWD otomatik şanzıman DDCT 150 HP

Yeni motor, dört silindirli doğrudan enjeksiyonlu turbo benzinli bir motordur. 270 Nm kadar tork sağlayan yeni motor, yüksek verimli benzinli motor için Benzinli Partikül Filtresi ile Euro 6D son standartlarını karşılar ve düşük devir gücünde tepki verme yeteneğini artırır. 6 vitesli çift kavramalı otomatik şanzımanla birlikte gelen motor 150 HP kadar güç üretmektedir.

Capacità di traino da 1000 kg
1250
engine icon
1,6 MULTIJET II DİZEL FWD 120 HP manuel şanzıman

Verimli 1,6 MultiJet II Dizel motor tüm araziler için mükemmeldir. Emisyonlar için en katı Euro 6D standartlarına uyurken 120 HP kadar güç üreten duyarlı altı vitesli manuel şanzıman ile birlikte gelmiştir.

1750
engine icon
6 VİTESLİ ÇİFT KAVRAMALI OTOMATİK ŞANZIMAN

Jeep® Compass, sürüş deneyimini ve aracın performansını gerçekten artıran yeni bir DDCT 6 vitesli otomatik şanzıman ile birlikte geliyor. Vites kutusu ayrıca belirli yol koşulları için çeşitli vites değiştirme eşlemeleri sunar. Yeni sistem daha fazla tepki, daha hızlı ivmelenme ve daha fazla güvenlik sağlar. Şehir içinde ve dışında daha yumuşak bir yolculuğun keyfini sürün.

1750

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Size en yakın bayide test edin

JEEP® COMPASS KATALOG