Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

Servis Sözleşmesi

Aracınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için aracınızın bakım ve onarımlarını yetkili servislerimizde yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Yetkili servis çalışanlarımıza, aracınızın ihtiyacı olan periyodik bakım ve onarımlarını Fiat Chrysler Automobiles’ın belirlediği standartlarda yapmaları için düzenli olarak eğitim verilmekte ve verdikleri hizmetin kalitesi düzenli olarak denetlenmektedir.

Jeep marka aracınızın satışı esnasında tarafınıza verilen 2+1 servis sözleşmesinin açıklaması aşağıda yer almaktadır.

“2 yıl/60.000 km (hangisi önce dolarsa) olan garanti süresi boyunca, periyodik bakım ve onarımlar için yetkili servislerimizi tercih ederseniz, garanti süresinin bitimini takip eden 1 yıl ya da 100.000 km’ye (hangisi önce dolarsa) kadar (akü ve tekerlek lastikleri harici) servis sözleşmesiyle size sunulan ücretsiz onarım hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.”

Servis sözleşmesinin size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için otomobilinizi üçüncü yılında da yukarıda belirtilen bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olmaktadır.

Tarafınıza sunulan +1 yıl ücretsiz servis sözleşmesi dönemi boyunca, garanti döneminde olduğu gibi yol yardım hizmetleri de ücretsiz olarak verilmektedir.