Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA
YOLCULUK BAŞLIYOR
HER DETAYI KEŞFEDİN

WRANGLER 4xe RUBICON

Siyah Alev Kırmızı Gümüş Gri Beyaz Güneş Sarısı Granit Gri Sting Gri Okyanus Mavisi
Siyah
Alev Kırmızı
Gümüş Gri
Beyaz
Güneş Sarısı
Granit Gri
Sting Gri
Okyanus Mavisi
Siyah

WRANGLER 4xe RUBICON

4xe Plug-In Hybrid olarak sunulan Jeep® Wrangler Rubicon, onu bu kadar ünlü yapan iki temel özelliği koruyor: Tarz ve Performans. Wrangler Rubicon 4xe Plug-In Hybrid, kaputunda yeni 4xe Decal, 32" Mud-Terrain lastikleri, öne monteli TrailCam ve Tru-Lok® diferansiyel kilitleme sistemi ile standart olarak sunulmaktadır: Gerçek macera için doğru seçim.

Scopri di più

4xe Plug-In Hybrid olarak sunulan Jeep® Wrangler Rubicon, onu bu kadar ünlü yapan iki temel özelliği koruyor: Tarz ve Performans. Wrangler Rubicon 4xe Plug-In Hybrid, kaputunda yeni 4xe Decal, 32" Mud-Terrain lastikleri, öne monteli TrailCam ve Tru-Lok® diferansiyel kilitleme sistemi ile standart olarak sunulmaktadır: Gerçek macera için doğru seçim.

YENİ JEEP® MOBİLİTE ÇAĞI

Jeep ® Wrangler, yeni 4xe Plug-In Hybrid teknolojisi ile elektrifikasyon dünyasına giriyor. Efsanevi Jeep ® dört tekerlekten çekişi, yeni bir mobilite konsepti sunmak için yeni elektrikli itiş sistemiyle birleştirir.

EASYWALLBOX

İsteğe bağlı olarak sunulan yeni easyWallbox, şarj süresini 3 saatten daha az bir süreye düşüren akıllı bir cihazdır. EasyWallbox, evinizin enerji kullanımını algılayabilir ve elektrik kesintilerini önlemek için şarj gücünü uyarlayabilir. Ayrıca, şarj geçmişinizi depolar ve şarjınızı optimize etmek için olağan yüksek kullanımları tahmin eder. 

Easywall-box

EVDE VE YOLDA ŞARJ EDİN

4xe Plug-In Hybrid Wrangler’ı şarj etmek şaşırtıcı derecede kolaydır. Yeni easyWallbox'a ek olarak, bağlı Wallbox'ınızı My Uconnect™ uygulamasından yöneterek aracınızı uzaktan da şarj edebilirsiniz.

Ayrıca, hibrit Wrangler'ınızı hareket halindeyken halka açık şarj istasyonlarında kullanılabilen opsiyonel Mod 3 kablosu ile şarj edebilirsiniz.

SÜRÜŞ SIRASINDA ŞARJ

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, sürüş sırasında bile şarj edilebilir. e-Coasting özelliği sayesinde frenleme, yavaşlama ve seyir esnasında üretilen kinetik enerjiyi kullanıma hazır enerjiye dönüştürmek mümkündür.

DAHA DA GÜÇLÜ

4xe Plug-In Hybrid Wrangler, 380 Hp'ye kadar kombine güç ve 6,4 saniyede 0-100 km/s hızlanma ile günlük zorlukların kolaylıkla üstesinden gelir. Elektrifikasyon, 4xe Plug-In Hybrid Wrangler'ın performans seviyesini artırır. Daha güçlüdür, olağanüstü su geçiş yeteneğine sahiptir ve düşük devirlerde maksimum tork sayesinde kendi ruhundan taviz vermeden bir arazi aracı olma özelliğini korur.

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid serisi yakıt tüketimi (l/100 km): 3,5 – 4,1; Karbondioksit emisyonları (g/km): 79 - 94. 20/06/20 tarihinde güncellenen NEDC ağırlıklı döngü ölçüm/korelasyon yöntemine göre onaylanan değerler. Değerler karşılaştırma amacıyla verilmiştir.380 Hp
Kombine güç
Tam elektrikli modda
53 km
'ye kadar*
Tam elektrikli modda
130 km/s
Maksimum hız
<3s
Tam hızlı şarj
*WLTP onayı kentsel döngü

JEEP® WRANGLER 4xe PLUG-IN HYBRID 

Bir sonraki maceraya atıl.

YOLA ODAKLANIN

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, 65’in üzerinde aktif ve pasif güvenlik özelliğiyle standart olarak sunulmaktadır. Araç sistemleri, Adaptif Hız Sabitleyici ve Otomatik frenlemeli İleri Çarpışma İkazı+ gibi trafikte sürüş özellikleri sunar. Ayrıca engebeli, çamurlu arazilerde ve dik yokuşlarda bile sabit bir sürüş yapmanızı sağlayan arazi hız sabitleyici olan Selec Hız Kontrolü gibi arazi koşulları için tasarlanmış sistemler de bulunmaktadır.

MACERAYA BAĞLI

Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, her macerayı daha da heyecan verici ve bağlantılı hale getiren araç içi teknolojisine sahiptir. My Uconnect™ uygulaması ve Uconnect™ bilgi-eğlence sistemi ile Wrangler'ınıza sezgisel ve uzaktan bağlanabilirsiniz.

8,4'' Uconnect™ NAV Bilgi-Eğlence Sistemi

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, Uconnect Services* tarafından sağlanan tüm yeni bağlantı özelliklerini parmaklarınızın ucuna getirerek dördüncü nesil 8.4" dokunmatik ekran Uconnect™ NAV Bilgi-Eğlence Sistemi ile standart olarak sunulmaktadır.

Yeni 7" Dijital Gösterge Paneli

Jeep® Wrangler 4xe'nin gücünü kontrol etmek, yeni 7" dijital gösterge sistemi ile daha da kolaydır. Arayüz tamamen özelleştirilebilir ve batarya durumu, kalan batarya ömrü ve şarj seviyeleri gibi tüm sürüş parametrelerini gösterir.
GO 4xe LIVE App

GO 4xe LIVE UYGULAMASI

Yeni GO 4xe LIVE uygulaması, geleneksel bir içten yanmalı motorlu aracı Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid ile karşılaştırır. Enerji tüketimini, işletme maliyetlerini ve üretilen emisyonları karşılaştırmak için sürüş alışkanlıklarını analiz eder ve aynı rotayı izler.

BİR TARZ İKONU

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, orijinaline sadıktır. İkonik ve tanımlanmış şekiller, logoların mavi profilleri veya yan taraftaki elektrikli şarj kapağı ve özel bir tekerlek hattı gibi 4xe dünyasının şık ayrıntılarıyla tasarlanmıştır. Wrangler 4xe, katlanabilir ön cam, farklı tavan konfigürasyonları ve saf bir açık hava deneyimi sunmak için çıkarılabilir kapılar içererek çok yönlülüğünü vurgular.

MACERA İÇİN TASARLANAN İÇ MEKAN

Tarz ve kişiliği göz önünde bulunduran kullanışlı alan ve konfor. Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid; ısıtmalı deri koltuklar, her yolcu için geniş alan ve açık hava maceraları için uygun olan çeşitli kilitlenebilir ve su geçirmez saklama bölmelerine sahiptir.