Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

BİR TARZ İKONU

Özel 4xe logosu, elektrik modu vurgulayan mavi renk detayları, yeni jant çizgileri ve premium detaylar, yeni Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'in karakterini ve kişiliğini daha da ileri taşıyor.

Un'icona di stile

4xe DÜNYASININ ÖZÜ

Jeep® Wrangler'ın doğası değişmez ancak benzersiz ve belirgin tarz ayrıntılarıyla 4xe dünyasının bir parçası haline geliyor.

Şarj Kapağı

Aracın sol tarafındaki elektrikli şarj kapağı, Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'de öne çıkıyor.

4xe Logo

Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, Jeep®’in hibrit dört tekerlekten çekişli araçları olan 4xe dünyasının tipik dokunuşuna sahiptir. Her ayrıntı, ikonik şekillerini vurgulamak içindir: Özel 4xe logosu, ikonik mavi detayları simgelemektedir. Görüntü sadece izinli arazi alanında/rotasında çekilmiştir.

Trail Rated® Badge

Trail Rated® rozeti, Jeep® serisindeki en güvenilir dört tekerlekten çekişli araçları tanımlar. Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, bu prestijli ödüle sahiptir ve 4xe dünyasının ayırt edici mavi renklerini alan ikonik rozete sahiptir.Görüntü tamamen açıklayıcıdır ve izinli arazi alanında/rotasında çekilmiştir.

Rubicon Sticker

Sağlam ve kararlı Rubicon 4xe Plug-In Hybrid Wrangler, Rubicon stickerının benzersiz mavi hatları sayesinde anında fark ediliyor.Görüntü tamamen açıklayıcıdır ve izinli arazi alanında/rotasında çekilmiştir.

Jeep® Wrangler Unlimited logosu

Jeep® Wrangler Unlimited logosu, 4xe dünyasının ayırt edici mavi profiline de sahiptir. Yeni görünüm, yeni hedefler, yeni duygular.Görüntü tamamen açıklayıcıdır ve izinli arazi alanında/rotasında çekilmiştir.

Rubicon Çeki Demiri

Rubicon, 4xe dünyasının ayırt edici bir özelliği olan yeni bir mavi arka çeki demirine* sahiptir.


Görüntü tamamen açıklayıcıdır ve izinli arazi alanında/rotasında çekilmiştir. 

AÇIK HAVA MACERASI

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, macera ruhunu korur ve yeni dış mekan deneyimlerine hazırdır. 

PARABREZZA ABBATIBILE

KATLANABİLİR ÖN CAM

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, kolayca katlanabilir ön cam gibi Wrangler'ın tüm ikonik özelliklerini korur. Önceki modellere göre daha az vida kullanarak daha da kolay indirebilirsiniz. 

Çıkarılabilen Tavan ve Kapılar 

Sert tavan, kumaş tavan, üstü açık veya yeni Sky One-Touch™ Elektrikli Tavan. Tüm kapıları olsun ya da olmasın Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'de, mevcut farklı konfigürasyonlar sayesinde gerçek bir açık hava deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli uzunluklardaki benzersiz menteşe çubuğu sistemi, sökme işleminin her adımını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
-

-

-

-

-

-

YENİ JANT TASARIMI

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, şehirdeki veya keşfedilmemiş yollardaki zorluklara uyum sağlamaya hazır özel tekerleklere sahiptir. Rubicon, 32” arazi lastikleri ve 17” jantlarla standart olarak sunulur.

Cerchi in lega bicolore da 17'' con dettagli diamond

MOPAR® AKSESUARLARI

Her macera doğru ekipman gerektirir. Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'i Mopar® tarafından tasarlanan aksesuarlarla özelleştirin.