Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

MACERAYA HAZIR

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, günlük yol sürüşünü ve arazi maceralarını destekleyen 65’in üzerinde aktif ve pasif güvenlik sistemine sahiptir.

Pronta per l'avventura
SELEC-SPEED CONTROL

SELEC-HIZ KONTROLÜ

Yokuş Kalkış Kontrolü ile Yokuş İniş Kontrolü kombinasyonu, Selec-Hız Kontrolü’nü oluşturur. Bu, sürücünün tepelere tırmanırken veya tepelerden inerken, kayalık ve engebeli arazilerde ve diğer birçok düşük hızlı arazi parkurunda sabit bir hızı korumasını sağlayan güvenlik sistemidir. Bu özellik sayesinde ESC, arazi sürüşü sırasında önceden ayarlanmış hızı korurken motor torkunu ve fren basıncını kontrol edebilir.


Görüntü sadece açıklayıcıdır ve izinli bir arazi alanında/rotasında çekilmiştir.

CRUISE CONTROL ADATTIVO

ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, Entegre Tam Durma ile Adaptif Hız Sabitleyiciye sahiptir. Bu sistem, sabit bir hız ayarlamanıza ve aynı zamanda öndeki araçla aranızda güvenli bir mesafe bırakmanıza olanak tanır. Buna ek olarak Tam Durma işlevi ile yakın tehlike tespit edildiğinde araç kendisini durdurur.

AKTİF GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, çeşitli sensörleri ve güvenlik sistemleri sayesinde olumsuz koşullarda bile diğer araçların hızını veya mesafesini bağımsız olarak izleyebilir.

OTOMATİK UZUN FARLAR

Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'in tam LED sistemi, gelen araçları algılar ve parlamayı önlemek için ışık huzmesini ayarlar.

Abbaglianti automatici