Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

DEĞİŞEN BİR DÜNYAYA BAĞLI

Wrangler 4xe Plug-In Hybrid teknolojisi, Uconnect™ Bilgi-Eğlence Hibrit Sayfaları, TFT gösterge panelindeki yeni sürüş parametreleri ve özel Uconnect™ Hizmetleri gibi tüm yeni 4xe özelliklerini sunar.

Connessa a un mondo che cambia
E-COASTING

E-COASTING

Benzersiz E-Coasting sistemi, Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'in sürüş sırasında şarj olmasını sağlar. Bu teknoloji devreye girdikten sonra frenleme, yavaşlama ve seyir esnasında üretilen enerjiyi optimize edebilir ve aküyü otomatik olarak şarj eder.

7" DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid gösterge grubu; hız, kalan mesafe, lastik basıncı ve daha fazlası hakkındaki bilgileri kolayca ve sezgisel olarak okumak için 100'den fazla farklı yöntemle özelleştirilebilen yeni bir 7” TFT ekrana sahiptir.

Quadro strumenti TFT da 7’’

UCONNECT™ HİZMETLERİ

Yeni Uconnect™ Hizmetleri özellikleriyle Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'inize bağlı kalın. İhtiyacınız olan tüm bilgileri almak için konuyla ilgili web sitesini ziyaret edin.

Uconnect™Hizmetlerini Keşfedin

GÜVENLİ BAĞLANTI

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, akıllı telefonunuzu güvenli bir şekilde bağlamanızı ve sürüşe odaklanmanızı sağlar. 

İLERİYE BAKIN

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'in öne ve arkaya monte edilmiş kameraları sayesinde manevra daha da kolaylaşır. Bu teknoloji, kör noktalar ve engellerle bile sürüşü kolaylaştırarak hızlı ve kolay manevra sağlar. 

ALPINE® PREMIUM SES SİSTEMİ

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, Alpine® Premium ses sistemi ile üstün ses kalitesine sahiptir. 12 kanallı 552 watt amplifikatör, arka subwoofer da dahil olmak üzere dokuz hoparlör ile donatılmış, yüksek kaliteli ses sağlayan bir ses sistemidir.

Audio Alpine® Premium