Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA
Resimler gösterge niteliğindedir ve yalnızca açıklama amaçlıdır. Gösterilen renkler ve detaylar, teknik ve/veya üretim ve/veya ticari nedenlerle örnek olarak, araç satışa sunulduğunda mevcut olmayabilir veya değişiklik gösterebilir. Bazı resimlerde standart olmayan aksesuarlar ve/veya ekipmanlar gösterilebilir ve bunlar araç satışa sunulduğunda özel bir talebe ve ek ödemeye tabi olacaktır.

Summit

Granit Gri Göl Yeşili Ruby Kırmızı Kar Beyazı Kum Beji Güneş Sarısı Volcano Siyah

Summit

Yeni Jeep® Avenger Summit, serinin en üst donanım seviyesini temsil ediyor.

Gelişmiş sürücü destek sistemleri, yeni nesil bilgi-eğlence sistemi ve özel stil detaylarıyla donatıldı.
Detaylı Bilgi
Yeni Jeep® Avenger Summit, serinin en üst donanım seviyesini temsil ediyor.

Gelişmiş sürücü destek sistemleri, yeni nesil bilgi-eğlence sistemi ve özel stil detaylarıyla donatıldı.

DIŞ TASARIM
Her Bakışta Sizi Şaşırtmayı Başaracak

Macera, sınırları aşmak, keşfetmek ve kendinizi yepyeni bir dünyada bulmaktır. Kendine özgü 18'' alaşım jantlar, 360° gövde korumasıyla korunan en kompakt elektrikli Jeep®'in güçlü hatlarıyla mükemmel uyum sağlar.

Cesur estetik, Jeep®'in ikonik kişiliğini yansıtır: imzası niteliğindeki 7’li ızgarası, duruşunu artıran kontrast siyah tavanı ve ön ve arka full-LED farları Avenger'ı ilk bakışta tanınır hale getirir.

performance canvas

İÇ TASARIM
Hisleriniz Ön Planda Olacak

Jeep® Avenger'ın modern ve dijital iç mekanı, sürüş deneyiminizin özgürlüğünü ve mükemmel işlevselliğini bağlantılı bir deneyimle eşleştirir. Yeni SUV'unuza ne kadar çok nesnenin sığdığına inanamayacaksınız: depolama alanımız bir el çantasının tüm içeriğini alabilir. Akıllı telefonunuz, ev anahtarlarınız, su şişeniz, güzellik çantanız ve güneş gözlükleriniz gibi içinde bulunan her şey arabanıza biner binmez kendisine bir yer bulur. Günlük yaşam veya hafta sonu gezilerinde, her şey için akıllı ve organize bir alan var.

Her yolculuk yaşanması gereken bir maceraya dönüşür. Özel sarı ve siyah renk düzenindeki sıcak ve rahat koltuklar, ön panelin sarı vurguları ve duygularınıza renklerle tercüman olan çok renkli ambiyans ışıkları sayesinde yolculuklarınızın akışını takip edin.

BOYUTLAR

Kompakt boyutlarda saf bir Jeep® deneyimi için ihtiyacınız olan tüm alan. Tutkularınızı boyutlandırın.

dimensions
icona separatore

PERFORMANS​
Deneyiminizi Farklı Bir Boyuta Taşıyın

icona separatore

Elektrik Motoru ​

Stressiz ve zorlayıcı bir deneyim yaşayın. İlk %100 elektrikli Jeep®, bir Jeep®'te sürüşün performansını ve heyecanını tam elektrik gücüyle birleştiriyor.

- Kolaylıkla sürün: 100 kW DC hızlı şarj ile 30 km menzili garanti etmek için 3 dakikalık şarj yeterlidir ortalama günlük tüketimi kahve molanızda şarj edin.

- Sizin için en iyi şarj çözümünü seçme özgürlüğüne sahip olun: Avenger ile size eksiksiz bir şarj çözümleri seti sunulacaktır. Günlük işlerden yorulduğunuzda, şehirden çıkın ve yeni SUV'unuzu sürerek emisyonsuz özgürlüğü yaşayın.

/content/dam/jeep/crossmarket/avenger-mp/performance/jeep_avenger_performance_BEV_1140x552.png
400 Km'ye kadar kombine menzil

550 km şehir içi menzil
* tahmini WLTP elektrikli menzil​
24 dakika
100 kW DC hızlı şarjda %20-80
156 HP
Elektrik gücü
100 kW
Hızlı batarya şarjı

100% JEEP® KABİLİYETİ
Onunla Her Şeyin Üstesinden Gelin

Bir araç ararken sadece beğendiğimizi değil, aynı zamanda bize benzeyeni de seçeriz.

Yeni Jeep®Avenger, kompakt bir boyutta kararlılığı ve maceracı ruhuyla öne çıkıyor. Selec-Terrain® ve Yokuş İniş Kontrol teknolojisi, yağmur, kar, kaygan zemin gibi yoldaki her türlü hava koşuluna uyum sağlamanıza olanak tanır; yeni Jeep® Avenger ve cömert yerden yüksekliği, en zorlu koşullarla bile başa çıkmanızı sağlar.

/content/dam/jeep/crossmarket/avenger-mp/capability/jeep_avenger_capability_1140x552.png

TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK
Hayal Ettiklerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Yeni Jeep® Avenger yolculuklarınızı daha da kolaylaştıracak ve sürüş deneyiminizi ileriye taşıyacak. Kombine gelişmiş sürücü destek sistemleri ve direksiyon simidindeki aktif bir hareketle şeridin merkezini korurken öndeki araçla aranızdaki mesafeyi korumanıza yardımcı olur. 

Yeni Jeep® Avenger'da iki adet 10,25'' dijital panele güvenebilirsiniz: %100 dijital gösterge paneli ve Uconnect bilgi-eğlence sistemi. Dahası, kablosuz şarj pedinizle akıllı telefonunuzu kolayca bağlayabilir ve şarj edebilirsiniz.

performance canvas
YENİ JEEP® AVENGER'INIZI SEÇİN VE ÇEVRİMİÇİ SATIN ALIN

Yeni Jeep® Avenger'ınızı birkaç basit adımda sipariş edin.Size özel teklifleri keşfedin, aracınızı çevrimiçi sipariş edin, belirli bir avans ödeyerek nakit satın alın.

Satın alma işlemini tamamlamak ve teslim alma işlemini ayarlamak için bir bayi sizinle iletişime geçecektir

KONFİGÜRE EDİN
KONFİGÜRE EDİN
Jeep® Avenger'ınızı yapılandırın.
EN YAKIN BAYİYİ BULUN
EN YAKIN BAYİYİ BULUN
Satıcıyı seçin, küçük bir peşinat ödeyin ve hayalinizdeki Jeep modeline sahip olun.
SİPARİŞİNİZİ ONAYLAYIN
SİPARİŞİNİZİ ONAYLAYIN
Siparişinizin onayını alın ve satın alma işleminizi doğrudan bayide tamamlayın.
JEEP®'İNİZİ TESLİM ALIN
JEEP<sup>®</sup>'İNİZİ  TESLİM ALIN
Aracınızı bayinizden teslim alın.
%100 Elektrikli Jeep® Avenger; için elektrik enerjisi tüketimi (kWh/100km): 15,9 - 15,4; CO2 emisyonu (g/km): 0. İlgili değerler WLTP prosedürüne göre ölçülmüştür. CO2 ve yakıt tüketimi değerleri araç verilerinin karşılaştırılabilmesi amacıyla verilmiştir.


Önemli not: Gerçek elektrik enerjisi tüketim değerleri önemli ölçüde farklılık gösterebilir, kullanım koşullarına ve çeşitli faktörlere (seçenekler, kat edilen kilometre başına yapılan elektrik şarjının sıklığı, çevre sıcaklığı, sürüş tarzı, hız, toplam ağırlık, belirli ekipmanın kullanımı - klima, ısıtma, radyo, navigasyon, ışıklar vb. - lastik türleri ve durumu, yol koşulları, dış iklim koşulları, vs.) bağlı olarak değişebilir.Belirtilen değer karşılaştırma amaçlıdır.
Daha detaylı bilgi almak için size en yakın bayi ile iletişime geçebilirsiniz.