Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA
//

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN TASARLANDI

Jeep® Compass, Jeep® marka kültürünün geleneğini devam ettiriyor. Kompakt SUV'de, en son teknoloji ve modern mühendislik ile beraber 70'den fazla güvenlik özellikleri bulunuyor. Jeep® Compass, dayanıklı çelik ve diğer gelişmiş malzemeler sayesinde sizi ve sevdiklerinizi korur. Araç içindekiler ayrıca, altı adet standart hava yastığı ile türünün en sofistike hava yastığı sistemlerinden biri tarafından korunur.

SÜRÜKLE

ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİĞİNİZ

Jeep® Compass, standart ve opsiyonel olarak sayısı aktif güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Sürücüsüne zorlu yol koşullarına başa çıkmasına yardımcı olmak ve aracın kontrolünü sağlamasına ve güvende kalmasına yardım ederek araç performansını arttırmak üzere tasarlanmıştır.

YENİLİKÇİ

Otoparklar ve dar park yerleri araç kasalarında pek çok çiziğe ve çentiğe neden olabiliyor. Jeep® Compass, piyasada bulunan en gelişmiş ve kapsamlı park sistemi seçeneklerini sunarak giriş/çıkışlarda sorunsuzca yönünüzü bulmanız için size yardımcı oluyor.

GÜVENLİ ELLERDE

Seyahatinizi hiç olmadığı kadar keyifli hale getiren özellikleri sayesinde, Jeep® Compass ile ister gece ister gündüz son derece güvenli bir sürüş deneyimini keşfedin.

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Size en yakın bayide test edin

JEEP® COMPASS 2018 KATALOG