Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

Konfora yeni bir bakış açısı

Günlük yaşamınızda size daha fazla alan sağlamak üzere tasarlanan Jeep® Compass'ın iç mekanı konforu, teknolojiyi, şık ve sofistike bir tasarım ile bir araya getiriyor.

Yeni ön konsol tasarımı

DAHA TARZ SAHİBİ OLMAK İÇİN DAHA FAZLA ALAN


Yeni iç mekanı ile Jeep Compass, konforda yeni bir boyut sunuyor. S modelindeki yeni hafızalı ergonomik koltuklar sayesinde sizi ideal sürüş konumunuza getiriyor. Koltuklar ve ön konsol için kumaş, Tekno Deri veya Nappa Deri döşeme gibi Jeep®'e özgü detaylar arasından seçiminizi yapın.

DAHA GENİŞ KULLANIM ALANI

Jeep® Compass , daha önce hiç görülmemiş iç mekanıyla günlük ihtiyaçlarınız için yer açıyor. 2,8 Litre’den 7,2 Litre'ye çıkan saklama kapasitesine ve daha geniş saklama bölmelerine sahiptir. Daha fazla alana sahip olan bagaj da ihtiyacınız olan şeyleri araca yerleştirmenizi sağlayacak şekilde farklı düzenleme çözümleri arasında seçim yapma imkanı sunuyor.
Daha büyük saklama bölmeleri

Daha Büyük Saklama Bölmeleri

Jeep® Compass, kelimenin tam anlamıyla daha fazla alana sahip. Yenilenen iç mekan ile Bu kompakt JEEP’de vites kutusunun arkasında, orta tünelde ve ön kol dayama bölümü altında sunulan saklama alanı 2,8 Litre’den 7,2 Litre’ye çıktı.

Çok yönlülükte mükemmellik

Çok Yönlülükte Mükemmellik

Jeep® Compass, artık daha da geniş ve çok yönlü bir iç mekana sahip. 40/20/40 katlanır koltuklar*, yükleme alanının potansiyelini en üst düzeye çıkarırken günlük zorlukların üstesinden gelebilmeniz için çeşitli konfigürasyonlar arasından seçim yapmanıza olanak tanıyor.


* S Limited versiyonunda standarttır

Yeni kapı panelleri

Jeep® Compass'ta, kapılar bile evrim geçirdi. Şimdi kapı panelleri de genel görünümü zenginleştiren ve iç mekanın kalitesini vurgulayan özel Nappa deri ile kaplı.

New door panels