Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

WRANGLER'IN EŞSİZ RUHU

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'in içi, farklı ihtiyaçlara uyum sağlamak için yük kapasitesi, konforu ve geniş bir döşeme seçeneği yelpazesiyle diğerlerinden ayrılır.

L’inimitabile anima di Wrangler

HER MACERANIN TARZI

Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'de, her yolculuk olağanüstü bir maceraya dönüşür. Isıtmalı ön koltuklar ve direksiyon, deri iç donanımı, ergonomik kontroller, arttırılmış yolcu diz mesafesi, konforlu kolçaklar ve en zorlu koşullarda bile konfor ve canlılık için bolca saklama alanı. 

Belirleyici ve Vurgulu

Görünür dikişli Blue Surf siyah deri döşeme, Rubicon'un güçlü ve iddialı karakterini en iyi şekilde ifade eder.

MANIGLIE INTERNE

İÇ MEKAN KAPI KOLLARI

Kapısız sürüş tarzı için tasarlanan ön panel kolları ve sütunlardaki kollar, Wrangler'ın bu aracın arazi tutumunu en iyi özetleyen temel özelliklerinden biridir.

VANO CHIUDIBILE A CHIAVE

KİLİTLENEBİLİR BÖLME

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'de, torpido gözünde ve kilitlenebilir orta konsoldaki bölmelerde küçük değerli eşyalar saklanabilir; böylece aracı açık havada sürerken bile güvenli bir bölme elde edilir. 


AÇIK HAVA

Jeep® Wrangler 4xe Plug-On Hybrid, açık havada sürüş deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir panelli sert üst Freedom Top® veya çarpıcı görünümler için menteşesiz Sunrider® soft tavan arasında seçim yapabilirsiniz.

Spazi infinitiYÜK KAPASİTESİ


Sağlam, çok yönlü ve 5 koltuklu konfigürasyonda 533 litrelik geniş yük kapasitesine sahiptir. 4xe Plug-In Hybrid Wrangler yaşam tarzınıza uyum sağlar ve şehirde veya offroad maceralarında size eşlik eder.

YIKANABİLİR İÇ MEKAN

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'in içi, suyun dışarı akmasını sağlayan tahliye tapalarıyla tamamen yıkanabilirdir.

washable

MOPAR® AKSESUARLARI

Her macera doğru ekipman gerektirir. Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'i Mopar® tarafından tasarlanan aksesuarlarla özelleştirin.