Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

Tamamen güvenli

Yeni Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid 'te 70 tane en yeni aktif ve pasif güvenlik sistemi bulunmaktadır. Kabin sizi ve yolcularınızı korur, sistem yolculuk sırasında size yardımcı olurken araçtaki herkesi yoldaki olası tüm zorluklara karşı korur.

PÜR DİKKAT

Yeni Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid’in güvenlik sistemleri her koşulda hız takibi veya araçlar arasındaki mesafenin kontrolü gibi ihtiyaç duyduğunuz teknoloji ve desteği sağlar.

Dinamik Çizgili Park PARK VIEW® Geri Görüş Kamerası

Park View® geri görüş kamerası, geri giderken mükemmel görüş sağlar ve dinamik çizgiler ve sesli uyarılarla aracın yönünü önererek sürücüye yardımcı olabilir.

Aktif Emniyet

Yeni Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid en yüksek güvenlik seviyesi sağlar. Gelişmiş emniyet ve koruma sistemleri, direksiyona her geçtiğinizde aracınızdan gerçekten keyif almanızı sağlar.

Kör Nokta İzleme
Kör Nokta İzleme, bir aracın arkadan ne zaman geldiğini bilmek için bir radar kullanan bir sistemdir. Açıkken bir araç, radar tarafından izlenen alana girerse sistem derhal yan aynalardaki ışıklı bir uyarı ile sürücüyü bilgilendirir.
Şeritten Ayrılma İkaz Sistemi
Yeni Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid 'te standart olan bu emniyet sistemi, aracın şeridindeki konumunu izler. Araç şerit dışına çıkarsa sistem bir uyarı verir ve Şeritte Kalma Yardımı sistemiyle birlikte aracı şeride geri getirerek aracın konumunu düzeltir.
Otomatik Farlar
Otomatik farlar, gecenin karanlığında bile önünüzdeki yolu aydınlatmanızı sağlar. Doğru ışık moduna ayarlanırsa ışıklar, dışarıdaki koşullara bağlı olarak otomatik olarak açılıp kapanabilir.
Yorgunluk Algılama Sistemi
Jeep®'in 4xe Plug-in Hybrid ürününe özel olan bu sistem, sürücü yorgunluğu seviyesini algılar. Sürücüye gerektiğinde dinlenmesini önermek için özel bir kısa mesaj gönderilir. Ayrıca TFT ekranda mesajı kaldırdıktan sonra bile tüm anahtar döngüsü için bir simge eklenir. Bu simge sadece sürücü durur, aracı kapatır ve dinlenirse kaybolacaktır.

GÜVENLİ PARK

Yeni Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid 'te bulunan emniyet ve yardım sistemleri sayesinde park etmek bile kolay ve güvenli hâle geliyor.