Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

İKONİK JEEP® STİLİ

Jeep® Compass e-Hybrid, yeniden tasarlanan ön ve far tasarımının yanı sıra yeni bir alaşım jant yelpazesine sahipken, onu bu kadar ikonik yapan stil ve kişiliğe dayanıyor.

stile dei fari
nuova calandra

Yeniden Yorumlanan İkonik Bir Stil

Jeep® Compass e-Hybrid, dikkatlerden asla kaçmayan kendine özgü tasarımıyla öne çıkıyor. Zarif ve cesur hatları, yeniden tasarlanan ön ızgaranın yanı sıra ön ve arka farların stiliyle vurgulanıyor.

griglia rinnovata

Yeni Tasarlanan Izgara

Jeep®'in zamansız ticari markası olan ikonik yedili ızgara yenilenmiş bir tasarım ve renk yelpazesine sahip. Son derece zarif hatları, efsanevi bir tasarımın kişiliğinin altını çizen bir stil detayı olan siyah kaplamalarla daha da vurgulanıyor.

JANTLAR

Jeep® Compass e-Hybrid, farklı sürüş tarzlarına ve kişiliklere hitap eden geniş bir alaşım jant yelpazesine sahiptir.

17" alaşım jantlar 18" elmas kesimli alaşım jantlar 19" elmas kesimli alaşım jantlar 19" parlak siyah alaşım jantlar

HANDS FREE ELEKTRİKLİ BAGAJ KAPAĞI

Hands free Elektrikli Bagaj Kapağı* bagajı en kolay şekilde açıp kapatmanızı sağlar. Ayağınızı arka tamponun altına doğru hareket ettirmeniz, bagajı otomatik olarak açan hareket sensörlerini tetikler. Ayrıca bu model, kapıları açma ve kapama, motoru çalıştırma ve durdurma gibi bir dizi işlemi anahtarları cebinizden çıkarmadan gerçekleştiren Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma** sistemi gibi standart özelliklere de sahiptir.

* Çeki demiri ile uyumlu değildir.
*S-Limited versiyonda standart olarak sunulmaktadır. Limited versiyonda opsiyonel olarak isteğe bağlı sunulmaktadır.
**Limited ve S-Limited versiyonlarında standat olarak sunulmaktadır, Longitude versiyonde opsiyonel olarak isteğe bağlı sunulmaktadır.

apertura portellone con sensore