Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

Jeep® Güvenlik Standartları

Jeep® Compass e-Hybrid, çok çeşitli aktif ve pasif güvenlik sistemlerinin yanı sıra sürüş deneyiminin her yönünü destekleyen en son teknolojiye dayanır.

sicurezza attiva all'avanguardia
Jeep® Wave

Adaptif Hız Sabitleyici

Jeep® Compass e-Hybrid, standart bir özellik olarak Adaptif Hız Sabitleyici’yi sunar.

Bu elektronik sistem, aracın seyir hızını ve öndeki araçla arasındaki güvenli mesafeyi korumakla görevlidir. Fren yapma veya yavaşlama durumunda, sistem mesafeyi korumak için hızı otomatik olarak uyarlar.

*Limited ve S-Limited versiyonlarında standart olarak sunulmaktadır.

tecnologia lane keep assist

Şeritte Kalma Asistanı

Şeritte Kalma Asistanı aracı şeridin ortasında tutmak için çalışır. Araç şeridin kenarına yaklaşırsa, bu sistem aracın konumunu düzeltmek için doğrudan direksiyon simidine etki edebilir.

mobilità assistita di livello 2

Seviye 2 Otonom Sürüş

Jeep®'in mobilitenin geleceğine yönelik yaklaşımının adı Highway Assist System (HAS) - ilk kez bir Jeep® modelinde yer alan seviye 2 otonom sürüş sistemi.

Bu sistem, otoyollarda aracı öndeki araçla güvenli bir mesafede, sabit hızda ve şerit hizasında tutmak için Adaptif Hız Sabitleyici ve Şeritte Kalma Asistanını bir araya getiriyor. Jeep® Compass, Seviye II Otonom Sürüş özelliğine sahip ilk otomobil olma özelliğini taşıyor.

*Limited ve S-Limited versiyonlarında opsiyonel olarak isteğe bağlı sunulmaktadır.

Önünüzdeki yola odaklanın

Jeep® Compass e-Hybrid'de, sürüş deneyiminizi desteklemek ve araçtaki herkesin güvenliğini ve refahını sağlamak için bir dizi güvenlik sistemi ve en son teknolojiler standart olarak sunulmaktadır.

Jeep® Wave

Yorgunluk Tespit Sistemi

Bu sistem, sürücünün yorgunluk seviyesini tespit ederken sürüşe ara vermek için ideal anı önermek üzere tasarlanmıştır. Ön panelde, sürücünün uyanıklık derecesini değerlendirmek için her yedi dakikada bir retinasını tarayan bir sensör bulunur ve mola verilmesi gerektiğini tespit etmesi durumunda, ön panelde kahve fincanı şeklindeki bir ışığı yakarken sürücüyü sesli bir sinyalle uyarır.

frenata autonoma

Yaya Algılama Özellikli Otonom Fren Sistemi

Jeep® Compass e-Hybrid, araçlarla, engellerle veya yayalarla kafa kafaya çarpışmayı önleyebilir veya sonuçlarını hafifletebilir. Sürücü yeterince tepkisel değilse, ön radar aracın yörüngesindeki engellerin varlığını algılar ve bir çarpışmayı önlemek veya olası sonuçlarını hafifletmek için otonom fren sistemini etkinleştirir.

360° Kamera

Park manevraları sırasında imdadınıza yetişen bir sürüş destek teknolojisi. 360° kamera*, otomobilin çevre görüntülerini yukarıdan bilgi-eğlence sistemi ekranına yansıtarak giriş veya çıkış manevralarınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

*S-Limited versiyonda opsiyonel olarak isteğe bağlı sunulmaktadır.

360° frenata