Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

e-Hybrid'in Gelişimi

Jeep® Compass, e-Hybrid teknolojisi ile Hibrit mobilite deneyimini geliştiriyor. Verimli 1.5 turbo benzinli motor (130 HP ve 240 Nm), 15 kW (20 HP) ve 55 Nm'ye (şanzıman girişinde 135 Nm'ye eşit)* kadar güç artışıyla performansı artıran ve verimliliği ve sürüş konforunu büyük ölçüde geliştiren bir P2 elektrik motoru ile desteklenir.

*Çalışma akünün şarjına bağlıdır.

Evuluzione e-hybrid


prestazioni del motoree-Hybrid Mobilite

Jeep®, e-Hybrid Güç Aktarma Sistemi sayesinde benzeri görülmemiş bir sürüş deneyimi sunuyor. Geleneksel bir Hafif Hibrit sistemle karşılaştırıldığında, Jeep® e-hybrid teknolojisi, düşük hızda çalışmayı, dur-kalk aşamalarını ve saf elektrikli manevraları garanti eden elektrikli motor* sayesinde eksiksiz bir hibrit sürüş deneyimini garanti eder. İçten yanmalı motor tamamen kapalıyken bile birkaç kilometre yol kat edebilirsiniz.

*Çalışma akünün şarjına bağlıdır.

cambio 7 marce

7 Vitesli Otomatik Şanzıman

Yepyeni 7 vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman, Jeep® Compass e-Hybrid'de ilk kez görücüye çıkıyor.  Geleneksel DCT 6 vitesli şanzımana kıyasla kısaltılmış vites oranlarıyla araç, otoyolda seyir sırasında emisyon ve tüketim seviyelerini azaltırken daha fazla hızlanma sağlıyor.