Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

Son Teknoloji Hibrit

Jeep® Compass e-Hybrid, benzeri görülmemiş bir hibrit deneyimi yaratmak için daha fazla sürüş konforu sunan son teknoloji bir ekosisteme sahiptir.

tecnologie ibride

10.1" Uconnect™ Bilgi-Eğlence Sistemi

Jeep® Compass e-Hybrid, Jeep®'in amiral gemisi Uconnect™ bilgi-eğlence sistemine sahiptir. Ultra HD 10.1" ekrana sahip olan bu sistem, önceki versiyonlara kıyasla 5 kat işlem gücü sağlayan bir işlemciden güç alıyor ve daha sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve hızlı bir dokunmatik ekran arayüzü ile komutlara ışık hızında erişmenizi sağlıyor. Ayrıca, kaydırma özelliği sayesinde interaktif kaydırma çubuğunu özelleştirebilir ve uygulamaları ve widget'ları kaydırıp yer imi klasörüne sürükleyebilirsiniz. Özellik, Limited ve S-Limited versiyonlarında standart olarak sunulmaktadır.

assistente vocale hey jeep

Hey Jeep® SESLİ ASİSTAN

Jeep® Compass e-Hybrid, Hey Jeep® sesli asistanına sahiptir. Şu andan itibaren, basit bir "Hey Jeep" ile başlayarak aracınızla konuşabileceksiniz. Ayrıca, ses tanıma sistemi TomTom™ haritalarına da göz atmanızı sağlayacak.

* Sadece Radyo Uconnect 10.1'' Navi'de mevcuttur. Radyo Uconnect 10.1'' Navi S-Limited versiyonda standarttır, Limited versiyonda, Advanced Pack içerisinde opsiyonel olarak istek üzerine temin edilebilir.

KABLOSUZ OTOMATIK GÜNCELLEMELER

Over the air sistemi ve 4G bağlantısı sayesinde bilgi-eğlence sistemini güncellemek çok kolay. Bu şekilde, yerel bayinizi ziyaret etmek zorunda kalmadan haritaları ve içeriği kendi başınıza güncelleyebileceksiniz.

aggiornamenti automatici
charging pad

Kablosuz Şarj Pedi

İşte cihazınızı sorunsuz ve kablosuz olarak nasıl şarj edeceğiniz. Compass e-Hybrid'in üzerinde Kablosuz Şarj Pedi* bulunuyor. Şarj işlemini otomatik olarak başlatmak için akıllı telefonunuzu özel alana yerleştirmeniz yeterlidir.

* Limited ve S-Limited versiyonlarında standart olarak sunulmaktadır.

10,25" DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Full HD 10,25" dijital gösterge paneli ile aracın durumunu, performansını ve yolculuk verilerini kontrol altında tutun. Bu gösterge 244 mm'ye 91 mm'lik aktif alana sahip renkli bir ekrana sahiptir. Bu son teknoloji ürünü dijital gösterge paneli Jeep®'in kabin stilinde dev bir adım olmakla kalmıyor, aynı zamanda 12 farklı konfigürasyon seçerek içeriğinizi yapılandırmanıza, düzenlemenize ve kişiselleştirmenize olanak tanıdığı için çok fazla içerik barındırıyor.

quadro strumenti da 10.25"

Bağlanabilirliği Bir Üst Seviyeye Taşıyın

Jeep® Compass e-Hybrid ile seyahat ederken, sorumluluklarınıza ve boş zaman aktivitelerinize bağlı kalabilirsiniz. Bilgi - eğlence sistemine entegre Apple CarPlay™ ve Android Auto™ özellikleri, sürüş sırasında bile güvenli bir bağlantıyı garanti eder.