Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

Bir İkonun yeni tasarımı

Jeep® Compass gelişirken benzersiz tarzına ihanet etmiyor. Yeni seride daha önce hiç görülmemiş ön ızgara, yeni farlar ve cesur yeni jantlar kullanılıyor.

Compass’ın yeni yüzü

Compass’ın Yeni Yüzü

Jeep® Compass'ın görünümü, yeni ızgarası sayesinde daha da zarif ve iddialı. Modern ön kısmın şekillendirdiği keskin tasarım daha güçlü ve daha sağlam bir görünüm verirken kompakt Jeep'in evrimini destekliyor.

Compass’ın yeni yüzü
Compass’ın yeni yüzü
Yeni yedili ızgara

Yeni Yedili Izgara

Jeep® Compass'ın tasarım evrimi sonucu efsanevi yedili ön ızgara öne ve ortaya yerleştiriliyor. İkonik yedili ızgara, benzersiz siyah detayları gözler önüne sererken yeni görünüme en çok katkı sağlayan unsurlardan biridir.

ALAŞIM JANTLAR


Jeep® Compass, tarzınız ne olursa olsun çok çeşitli büyüleyici alaşım jant seçenekleri sunuyor.

17'' Alaşımlı Jantlar Elmas Kesim 18 inç parlak siyah alaşım jantlar Siyah detaylı 19 inç alaşım jantlar 19 inç alaşım jantlar
Otomatik bagaj kapağı

Otomatik Bagaj Kapağı

Eller Serbest Otomatik Bagaj Kapağı* teknolojisi, bagaj kapağını ellerinizi kullanmak zorunda kalmadan açıp kapatmayı mümkün kılıyor. Koruma sensörleri sayesinde harekete geçirmek için tek ihtiyacınız olan, tamponun altında yaptığınız basit bir ayak hareketidir. Ayrıca Jeep Compass’ın Anahtarsız Giriş&Çalıştırma Sistem sayesinde anahtarları cebinizden çıkarma konusunda telaş yapmanıza gerek kalmaz, anahtarların bagaj kapağının menzilinde olması yeterlidir.


* Çeki demiri ile uyumlu değildir