Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

Yeni nesil motor

Jeep® Compass, E6D final emisyon sistemine sahip önden çekişli otomatik şanzımanlı motor seçeneğine sahiptir.

Daha az emisyon, daha iyi performans

Daha Az Emisyon, Daha İyi Performans

Jeep® Compass, şehirde verimli performans ve her türlü yol koşulunda heyecan verici güç gösteren bir motor ile sunuluyor. Aynı zamanda yakıt tüketiminde iyileşme ve emisyonlarda azalma sağlıyor.

1.3 Litre Turbo T4 Benzinli Önden Çekişli 150 HP Otomatik DDCT

1.3 Litre Turbo T4 Benzinli Önden Çekişli 150 HP Otomatik DDCT

Euro6D-Final final standartlarına tam olarak uyumlu bu 4 silindirli doğrudan enjeksiyonlu Turboşarjlı Benzinli motor, duyarlı performansı (270 Nm'ye kadar tork) ve verimliliği ile öne çıkıyor. Şimdi benzersiz Jeep® Compass ‘ın performansı aynı kalırken, yakıt tüketimi her zamankinden daha fazla düşüyor. Bu güç aktarım mekanizması, 150 HP'ye kadar güç üreten 6 ileri vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman ile birleştirilebilir.

CV: 150
Tork Nm: 270
CO2 emisyonları: 125 – 127 g/km NEDC

Kombine yakıt tüketimi (l/100 km): 5,6-8,7; CO2 emisyonları (g/km): 152-159. En güncel değerler seçilen resmi Jeep® yetkili satıcısından öğrenilebilir. Değerler karşılaştırma amacıyla verilmiştir ve gerçek değerleri yansıtmayabilir.

Geleceğe doğru bir yolculuğa çıkın. Jeep® Compass’ın, 4xe Plug-in Hybrid versiyonu da mevcuttur.

Daha fazlasını keşfedin
6 ileri vitesli DDCT otomatik şanzıman

6 İleri Vitesli DDCT Otomatik Şanzıman

150 HP Turbo-Benzinli versiyonu olan Jeep® Compass, sürüş deneyimi ve performans açısından en iyisini sunan 6 ileri vitesli DDCT otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Bu kombinasyon sürüşü daha da kolaylaştırırken daha yumuşak bir vites geçişi sağlar, bu da daha duyarlı ve daha hızlı bir hızlanma anlamına gelir.Ayrıca, sürüş tarzınıza bağlı olarak farklı vites değiştirme olanakları içinden seçim yapabilirsiniz. Sonuç olarak hem şehir içinde hem de arazide aracınızı daha yumuşak bir şekilde sürebilirsiniz.

Çekme kapasitesi


En dinamik yaşam tarzlarına bile cevap verecek şekilde tasarlanan Jeep® Compass, mükemmel bir çekme kapasitesine sahiptir*. Böylece açılır karavanınızı, küçük teknenizi, motosikletinizi ya da kar arabanızı zorlanmadan taşıyabilirsiniz.

*Otomatik Bagaj Kapağı bulunan versiyonlar çeki demiri ile uyumlu değildir.

1.3 T4 Turbo-Petrol 150 HP FWD engine
6 ileri vitesli otomatik şanzımanlı, 1.3 Litre T4 Turbo-Benzinli 150 HP önden çekişli motor
1750