Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

EN YENİ TEKNOLOJİ

Yeni Compass, Jeep® ailesine daha önce hiç görülmemiş iyileştirmeler getiriyor: yenilikçi 10,1" Uconnect Bilgi Eğlence Sistemi, yeni 10,25" Full Dijital Gösterge Paneli ve özel Hey Jeep® Sesli Asistan.

Yeni 10,1” Uconnect™ Bilgi Eğlence Sistemi

Jeep® Compass, yeni Uconnect Bilgi Eğlence Sistemi, Jeep®'in teknoloji alanındaki yenilikçi çalışmalarını destekliyor. Önceki nesil ile karşılaştırıldığında yeni Bilgi Eğlence Sistemi'nin donanımı, yazılımı, ekranı ve bağlanabilirliği çok daha iyi.

Yeni Kablosuz Şarj Pedi


Yeni Compass, hiç kablo kullanılmadan şarj işlemini gerçekleştiren teknoloji harikası akıllı telefon şarj sistemi olan Kablosuz Şarj Pedini bir Jeep®'te ilk kez kullanıyor. Orta konsolda yer alan standa cihazınızı yerleştirmeniz yeterlidir. Mavi ışık, cihazın şarj olduğunu ve yeşil ışık cihaz şarjının tamamen dolu olduğunu gösterir.

*15 W'a kadar şarj eder, Jeep® Compass Longitude, Limited, 80.Yıl özel seri ve S modellerinde standart olarak mevcuttur.

New Wireless Charging Pad

Uconnect™ Hizmetleri

Yeni Compass'ınız ile uzaktan bile etkileşim kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. My Uconnect uygulaması ve Uconnect hizmetleri sayesinde her zaman aracınıza bağlı kalabilir ve farklı sürüş parametrelerini doğrudan cihazınızdan yönetebilirsiniz. Şimdi Alexa Sesli Asistan ve TomTom ile entegre.

Yeni 10,25" FULL dijital gösterge paneli


Sürüşle ve araç durumuyla ilgili gerekli tüm bilgiler yeni 10,25" Full HD Dijital Gösterge Paneli'nin renkli ekranından edinilebilir. Tüm Jeep® serisi için bir ilk; iç mekanın modern tarzını pekiştirmesinin yanı sıra 12 farklı konfigürasyon seçeneğiyle içeriği yapılandırmanıza, düzenlemenize ve özelleştirmenize izin verir.

NEW 10.25" DIGITAL INSTRUMENT CLUSTER

Güvenle Bağlı

Ellerinizi direksiyondan ve gözlerinizi yoldan ayırmadan mesaj gönderip alın, arama yapın ve en sevdiğiniz müziği dinleyin.