Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

En üst düzey güvenlik

Jeep® Compass’ta sizin, yolcularınızın ve yoldaki diğer herkesin güvenliğini sağlayacak en yeni sürücü destek sistemleri kullanılıyor.

Adaptif hız sabitleme sistemi

Adaptif Hız Sabitleme Sistemi

Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC), aracın hızını ayarlayan ve öndeki araçla araya otomatik olarak güvenli bir mesafe koyan elektronik kontrol sistemidir.

Şerit Takip Asistanı

Şerit Takip Asistanı

Şerit Takip Asistanı, aracınızın şeritteki yerini korumaya yardımcı olan güvenlik özelliğidir. Her tekerleğe uygulanan frenleme kuvveti sayesinde sürücüyü uyarır ve aracın konumunu düzeltir.

İkinci Seviye Otonom Sürüş

İkinci Seviye Otonom Sürüş

İlk kez bir Jeep® modelinde kullanılmaya başlanan Jeep® Otonom Sürüş Sistemi 2, aracı bir otoyolda, sınırlı erişimli otobanda veya ayrı şeritlerde sürerken size yardımcı olan ikinci seviye otonom sürüş sistemidir. Adaptif Hız Sabitleme Sistemi ile Şerit Takip Asistanının birleştirilmesiyle aracın doğru hızı ve çevredeki araçlarla doğru mesafeyi korunması sağlanırken dönüşlerde dahi şeridi ortalamanıza yardımcı olunuyor.

«Bu özellik opsiyonel olarak sunulmaktadır.»

Yolda güvende kalmak


Jeep® Compass, yolun kurallarına uymak ve çevrenizde seyahat edenlerin güvenliğini sağlamak üzere tasarlanmış sürücü destek sistemleriyle donatılmıştır.

Yorgunluk Tespit Sistemi

Yorgunluk Tespit Sistemi

Bu teknoloji, sürücünün konsantrasyonunu izleyerek olası kazaları önlemeye yardımcı olur. Bir sensör, mevcut durumu önceki 7 dakika ile karşılaştırarak sürücünün yorgunluğunu tespit eder. Sürücünün dikkati minimum seviyenin altına düşerse, sesli bir uyarının yanı sıra gösterge paneli bir uyarı lambası yakarak sürücüye mola vermesini tavsiye eder.

Çarpışma Uyarı ve Yaya Tanıma Sistemine Sahip Otonom Frenleme Sistemi

Çarpışma Uyarı ve Yaya Tanıma Sistemine Sahip Otonom Frenleme Sistemi

Jeep® Compass, otonom acil frenleme gibi bir dizi sürücü destek sistemi sayesinde araçlara, engellere ve yayalara çarpmayı önleyebilir. Bu teknoloji, ön kamera ve ön radarı kullanarak aracın önünde araç veya insan olup olmadığını algılar ve bununla ilgili bir sinyal verir, gerekli durumlarda otomotik olarak fren yaparak kaza ihtimalini azaltır.

360°GÖRÜŞ KAMERASI

360° kameralı yeni park yardım sistemi sayesinde manevra yapmak daha kolay ve sanal havadan görünüm sayesinde daha da güvenli. Artık daha kararlı ve aklınız daha rahat bir şekilde manevra yapabilirsiniz

CAMERA 360°