Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA
logo ibrido

Jeep® e-HYBRID’İ SUNAR.

Jeep® Renegade e-Hybrid güç aktarma organlarıyla mobilitenin geleceğine açılıyor. 1,5 turbo 130 HP ve 240 Nm benzinli motorun verimliliği, 15 kW (20 HP) ve 55 Nm'ye* kadar güç artışı sağlarken genel performansı optimize eden bir P2 elektrik motoru ile destekleniyor ve böylece verimlilik ve sürüş konforunda büyük bir iyileşme garanti ediliyor.

* Çalışma kapasitesi akünün şarj durumuna ve sürüş koşullarına bağlıdır.

nuovo renegade e-hybrid
logo e-hybrid

1,5 Turbo e-Hybrid DCT7

6,1 - 5,7 l/100 ve 139 - 130 g/km CO2 emisyonu ile e-Hybrid, daha az yakıt tüketimine ve CO2 emisyonuna sahiptir.

motore emissioni CO2
130 HP
Maksimum güç
240 Nm
Maksimum tork
9,7 sn
0-100 km/s
191 km/sa
En yüksek hız


SON TEKNOLOJİ HYBRID MOBİLİTE

Jeep® e-Hybrid güç aktarma sistemi, hibrit mobilitede bir sonraki adımı sunuyor. Geleneksel Hafif Hibrit otomobillerin aksine, Jeep® Hybrid sistemi, park manevraları, yavaşlama aşamaları ve düşük hızda seyir sırasında devreye giren elektrikli motor* sayesinde tamamen hibrit bir sürüş deneyimini garanti eder. Tamamen elektrikli modda ve benzinli motor tamamen kapalıyken %100 elektrikli sürüş sağlar.

* Çalışma kapasitesi akünün şarj durumuna ve sürüş koşullarına bağlıdır.

7 marce

BİR VİTES İLERİDE

7 vitesli çift kavramalı otomatik vites kutusu Jeep® Renegade e-Hybrid'te ilk kez görücüye çıkıyor.  Geleneksel 6 vitesli şanzımana kıyasla daha kısa vites oranlarıyla hızlanmalarda daha seri geçişler sağlar.Yedinci vites; benzinli motor düşük devirlerde çalışırken; emisyon ve tüketim seviyelerini daha da azaltmak için özel olarak tasarlandı.