Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARAGERÇEK BİR JEEP DENEYİMİ

Stil ve karakter, Jeep® Renegade e-Hybrid'in iç mekanında alan ve çok yönlülüğü bir araya getiriyor. Sürücü yeri, her yolculukta size en iyi sürüş deneyimini sunmak için genişliği, konforu ve son teknoloji ürünü teknolojik donanımıyla öne çıkıyor. İkonik Jeep® tasarımı, 40-20-40 katlanabilir arka koltuk, ayarlanabilir bagaj yüzeyi ve çok sayıda saklama bölmesi sayesinde işlevsel ve çok yönlüdür. Yüksek kaliteli malzemeler ve yumuşak dokunuş, opsiyonel olarak sunulan ısıtmalı koltuklar, deri direksiyon simidi veya elektrikli olarak ayarlanabilen ön koltuklar gibi birinci sınıf özelliklerle birleştirilmiştir.®

sedili e plancia

GÖSTERGE PANELİ

Jeep® Renegade e-Hybrid'in ön gösterge paneli, dokunurken fark edeceğiniz hoş malzemelerden oluşturulmuş ve işlevsel özelliklerden oluşan zarif bir bütündür.

Yolcu tarafındaki tutamak; ön paneli ve kapı panellerini kaplayan "yumuşak dokunuşlu" unsurlarla çevrili aracın kendine has özelliklerinden biridir. Konsolun tasarımı günlük nesneler için ek saklama alanı sunar ve mükemmel işlevselliği ile öne çıkar. Genel olarak kabin, Jeep® markasına ait olma duygusunu yansıtan ikonik stil detaylarıyla kaplıdır.

design consolle centrale
spazio interno

ALAN VE KONFOR

Jeep® Renegade e-Hybrid'in konforu, her yolculuğun hem keyifli hem de konforlu olmasını sağlamak için tasarlanan teknolojik ve tasarım çözümleriyle tanımlanır. Deri iç mekanlar, direksiyon simidi gibi ısıtılabilen 8 yönlü elektrikli ayarlanabilir ön deri koltuklara sahiptir. Ayarlanabilir bel desteği, sürücünün ihtiyaçlarına uygun konfor seviyelerini destekliyor. Bagaj, ayarlanabilir yük zemini ve 40-20-40 katlanabilir arka koltuklar sayesinde mevcut alan ve çok yönlülük açısından öne çıkar.

funzionalità degli interni

İŞLEVSEL ALAN

İnsanlar ve nesneler için çoklu işlevsel bir alan. Jeep® Renegade e-Hybrid'in içinde hem geniş hem de dikkat çekmeyen çok çeşitli saklama bölmelerinin yanı sıra orta konsoldaki akıllı telefon bölmesi ve tabletler için saklama cebi gibi özel olarak tasarlanmış alanlar bulacaksınız.