Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARADOĞASI GEREĞİ KUSURSUZ

Jeep® Renegade e-Hybrid, bu modeli spot ışıklarının altına taşıyan benzersiz bir tasarımla eş anlamlıdır. Keskin hatlarla birleşen kare ve biçimli şekilleri, yuvarlak LED ışıklı 7’li ön ızgara veya trapezoidal davlumbaz gibi Jeep®’in öne çıkan ikonik tarzını yansıtıyor.

design inconfondibile

JANT VE LASTİKLER

Tarzınızı yüceltmek için tasarlanmış çok çeşitli olanaklar.

Mevcut jant renkleri değişiklik gösterebilir, en doğru bilgi için en yakın bayimize danışabilirsiniz.

AÇIK HAVA SÜRÜŞ ÖZGÜRLÜĞÜ

AÇIK HAVA SÜRÜŞ ÖZGÜRLÜĞÜ

Jeep® dünyasına özgü ayrıcalıklı bir sürüş deneyimine hazır olun. Renegade e-Hybrid, büyük cam çift bölmeli açılır tavanın yanı sıra manuel olarak çıkarılabilen panellere (eşi benzeri olmayan bir açık hava sürüş deneyimi için) ve elektrikli kaydırma ve eğim modlarına sahip özel My Sky tavan ile de donatılabilir.

Renegade e-Hybrid, tıpkı bir Jeep®'ten beklediğiniz gibi maksimum açık hava sürüş özgürlüğü sunar.

ŞEHRIN IŞIKLARI

ŞEHRİN IŞIKLARI

Yüksek performansa sahip ve ayırt edici bir aydınlatma sistemi ile şehir ortamında yolunuza devam edin. LED aydınlatma, geleneksel aydınlatmaya kıyasla görünürlüğü %50 oranında artırırken sürüş deneyiminin algılanan genel güvenliğini de güçlendirir. Ayrıca, bakım maliyetlerini düşürür ve enerji tasarrufu sağlar.

Halojen aydınlatma ise uzun bir kullanım ömrünü garanti eden, özellikle parlak ve beyaz renkli bir ışık sağlayan standart bir özelliktir.

Tamamen temsili görsellerdir. Full LED farların konfigüre edilebilirliği geçici olarak mevcut değildir. Full LED farlar sınırlı sayıda araç stoğunda mevcuttur.