Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

JEEP® TEKNOLOJİNİN GELECEĞİNE YÖN VERİYOR

e-Hybrid güç aktarma organlarına sahip Jeep® Renegade, gelişmiş bir hibrit deneyimi yaratmak için otomobilin hareket kabiliyetine etki eden teknolojileri içeren teknolojik bir ekosisteme dayanıyor.

* Çalışma kapasitesi akünün şarj durumuna ve sürüş koşullarına bağlıdır.

futuro per il marchio


8,4" UCONNECT™ BİLGİ – EĞLENCE SİSTEMİ

Jeep® Renegade e-Hybrid, 8,4‘’ dokunmatik ekrana sahip gelişmiş Uconnect bilgi-eğlence sistemine sahiptir.

Bilgi – eğlence sistemi üzerinden; aracınızın hibrit parametrelerine dair tüm verileri kolayca takip edebilmeniz için tasarlandı. Bu sistem; sesli komut ve direksiyon simidi kontrollerini dokunmatik ekran özellikleriyle bütünleştirerek kullanıcı dostu bir ara yüz sunmaktadır.

Ayrıca, gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmadan, sorunsuz bir akıllı telefon bağlantısını da garanti ediyor.

infotainment 8,4 pollici
CLUSTER DIGITALE DA 7’’

7" DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Gösterge paneli, e-Hybrid teknolojisini yönetmek ve izlemek için gerekli tüm bilgileri entegre etmek üzere grafikleriyle yeniden tasarlanmıştır. Hem benzinli hem de elektrikli akü ve motor durumunun yanı sıra güç ve şarj seviyeleri gibi gerçek zamanlı bilgilerin yanı sıra sürüş ve güvenlik sistemleriyle ilgili tüm parametreler 7 inç'e kadar olan orta dijital ekranda kolayca bulunabilir.

GELİŞMİŞ ARAÇ BAĞLANTISI

Sürüş esnasında güvenli bir şekilde bağlantıda kalın. Bilgi - Eğlence sistemine entegre Apple CarPlay ve Android Auto™ özellikleri sayesinde nereye giderseniz gidin rehberinizi, müziğinizi ve seyahat planlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.