ÖZGÜN TASARIM MODERNLEŞİYOR

Jeep® Renegade markaya yeni bir boyut kazandırıyor: Doğadan beslenerek şehir için tasarlanmış otomobil, efsanevi Jeep® markasının tasarım özellikleriyle ve eşsiz detaylarıyla dolu. Ön bölümünde efsanevi yedili ızgaranın etrafını canlı bir renkli kalkan çevirirken büyük dairesel ön farlar daha hareketli bir görünüm için kaportanın altına doğru yerleştirilmiştir.

Renegade

JANTLAR

AÇIK HAVA SÜRÜŞ KEYFİNİ YAŞAYIN

Jeep® Renegade mevcut iki açılır tavan sistemi ile açık hava özgürlüğü sunmaktadır. MY açılır tavan, her sürüşte etkileyici panoramik manzalar sunan segmente özel bir tavan sistemidir. Bu seçenekler manuel olarak çıkarılabilen panellere ve eğme / kapama fonksiyonuna yarayan bir tuşa sahiptir.

Halogen On HID On

KÖŞELERİ AYDINLATIN

Jeep® Renegade tamamen parlak fikirlerle dolu. Mevcut Yoğunluklu Boşalma Farları soğuk bir beyaz ışık üretiyor. Bu ışık halojen ampüller tarafından üretilen ışıklardan iki, üç kat daha parlak ve daha az enerji tüketiyor. Standart halojen farlar daha uzun bir ömre sahip ve parlak, beyaz bir ışık sunuyor.

YAŞAM STİLİNİZE UYGUN KİŞİSELLEŞTİRME

Boş zamanlarınızı nasıl kullanıyorsunuz? Tutkulu bir serbest sürüşçü snowboardcu musunuz yoksa arkadaşlarınızla doğa yürüyüşü yapmaktan mı hoşlanıyorsunuz? Yaşam stiliniz ne olursa olsun kendiniz ve Renegade'iniz için mükemmel Mopar aksesuarını bulun.

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Size en yakın bayide test edin

JEEP® RENEGADE 2017 KATALOG