Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

60’IN ÜZERİNDE GÜVENLİK VE KORUMA ÖZELLİĞİ

Jeep® Renegade ön ve arka tarafta tam boy yan hava yastıkları, sürücü tarafı diz destekleyici hava yastığı, ön yolcu için koltuğa monte yan hava yastıkları ve gelişmiş çok kademeli sürücü ve ön yolcu hava yastıklarına sahiptir.

HER ZAMAN DOĞRU HIZDA

Jeep® Renegade, sürücünün hız sınırlarına uymasına yardımcı olacak gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

AKTİF GÜVENLİK VE EMNİYET

Eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamak için direksiyonun arkasında güvende olmak önemlidir. Jeep® Renegade, Önden Çarpma Uyarı Sistemi ve Şerit Değiştirme İkaz Sistemi dahil olmak üzere, 60'tan fazla güvenlik özelliği sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu en son teknoloji her türlü sürüş koşulunda güvenliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve 2 yeni sistem içermektedir: Trafik İşareti Tanıma ve Akıllı Hız Asistanı. (Tüm versiyonlarda standarttır.)
Yeni Jeep® Renegade, yetişkin, çocuk ve yaya emniyeti kategorilerinde 5 yıldız kriterlerinin zorlaştırılmasından sonra prestijli 5 yıldızlı Euro NCAP almaya hak kazanmıştır. Yenilikçi “küçük-geniş 4x4 mimarisi” ve standart veya opsiyonel olan sayısız gelişmiş güvenlik sistemi, bu ödülü kazanmasına katkıda bulunmuştur.

ÖNDEN ÇARPMA UYARI SİSTEMİ

Bu yenilikçi sistem, radar ve video sensörleri sayesinde, Jeep® Renegade'in yolundaki başka bir araca yaklaştığını veya yoluna aniden büyük bir engel çıktığını algılar, sesli ve görsel alarmları devreye sokar, hatta frenleri çalıştırarak sizi uyarır veya kazadan kaçınılmasına/kazanın hafifletilmesine yardımcı olur.

PARK GÜVENLİĞİ VE KORUMA

Konu park etmeye gelince, tamamen güvendesiniz. Renegade, park pozisyonuna giriş çıkabilmenizde yardımcı olacak çok sayıda park özelliğine sahiptir.

KOLAYLIK ÖZELLİKLERİ

YENİ JEEP® RENEGADE

YENİ JEEP® RENEGADE KATALOG