Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

DÜNYANIZDAN KOPMAYIN: UCONNECT™

Bağlantıda olmanın sağladığı tüm olanakları kullanın: Jeep® Renegade, önemli şeylere bağlı kalmanız için tümü yeni nesil Uconnect® sistemleri ve kullanıcı dostu sürücü-güvenlikli teknolojiler sunmaktadır. Akıllı telefonunuza erişme özelliği, yol tarifi alma, Parkview® Geri Görüş Kamerası gibi güvenlik özellikleri ile, off-road maceralarınızı takip edebilme gibi daha birçok özellik parmaklarınızın ucunda.

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN EĞLENCE

En sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Varış yerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan her şey, çeşitli kaynaklardan zengin bir sesle size ulaştırılır.

7" GÖSTERGE PANELİ

Özel olarak konfigüre edilebilen 7'' dijital ekran, ayarlarınızı ve grafiklerinizi kişiselleştirmenizi sağlar. Tam renkli ekran, detaylı Navigasyon (varsa), şarkı, sanatçı ve istasyon gibi medya bilgileri içerir, gerçek zamanlı transfer durumu gösterir ve arazi istatistiklerini ve daha fazlasını görüntüler.

SESİN GÜCÜNÜ YAŞAYIN

Şaşırtıcı derecede net ve yüksek çözünürlüklü bir ses üretecek şekilde ustalıkla ayarlanmış BeatsAudio ™ Özel Ses Sistemi sayesinde sürüş deneyiminiz asla eskisi gibi olmayacak. Sistem, iki adet ön konsol üzerine monte edilmiş 3.5" tiz hoparlör, iki adet arka kapıya monte edilmiş 1" tiz hoparlör, dört adet 6x9 " ön/arka kapı hoparlörü ve bir adet 6.5" subwoofer'dan oluşan dokuz hoparlör içerir ve stüdyo kalitesinde ses üreten sekiz kanallı 560 Watt dijital amplifikatör ile desteklenir.

* Siri® Eyes Free, Siri ile birlikte bir iPhone mobil cihazı gerektirir. Araç hareket etmediğinde bazı fonksiyonlar sunulamayabilir. iPhone'nun bir mobil servise bağlanması gerekir. Cihaza aktarılan verilerin hızı, kullanılan internet bağlantısına bağlıdır.

YENİ JEEP® RENEGADE

YENİ JEEP® RENEGADE

Size en yakın bayide test edin

YENİ JEEP® RENEGADE KATALOG