Kapat

En Yakın Jeep® Satış Danışmanı ile Anında Görüşün!

GÖRÜNTÜLÜ ARA

DÜNYANIZDAN KOPMAYIN: UCONNECT™

Bağlantıda olmanın sağladığı tüm olanakları kullanın: Jeep® Renegade, önemli şeylere bağlı kalmanız için tümü yeni nesil Uconnect® sistemleri ve kullanıcı dostu sürücü-güvenlikli teknolojiler sunmaktadır. Akıllı telefonunuza erişme özelliği, yol tarifi alma, Parkview® Geri Görüş Kamerası gibi güvenlik özellikleri ile, off-road maceralarınızı takip edebilme gibi daha birçok özellik parmaklarınızın ucunda.

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN EĞLENCE

En sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Varış yerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan her şey, çeşitli kaynaklardan zengin bir sesle size ulaştırılır.

7" GÖSTERGE PANELİ

Özel olarak konfigüre edilebilen 7'' dijital ekran, ayarlarınızı ve grafiklerinizi kişiselleştirmenizi sağlar. Tam renkli ekran, detaylı Navigasyon (varsa), şarkı, sanatçı ve istasyon gibi medya bilgileri içerir, gerçek zamanlı transfer durumu gösterir ve arazi istatistiklerini ve daha fazlasını görüntüler.

BİRİNCİ SINIF SES SİSTEMİ

8 kanallı 560 Watt dijital yükselticili birinci sınıf ses sistemi, rutin müzik dinleme deneyiminizi kişisel bir konsere dönüştürür. Ses sisteminde yapılan yeni güçlendirmeler daima olağanüstü keskin ve tutarlı bir ses sağlarken, 9 HiFi hoparlör yolcuları güçlü ve etkili bir basla, doğal seslerle ve berrak ince notalarla sarmalar.
Arka kapılarda iki adet 1 inç tiz hoparlör, ön ve arka kapılarda dört adet 6x9 inç orta bas hoparlör, bir adet bas refleks, 6,5 inç HiFi hoparlör ve çift bobinli derin bas hoparlör ise müziğin keyfini çıkarın!

* Siri® Eyes Free, Siri ile birlikte bir iPhone mobil cihazı gerektirir. Araç hareket etmediğinde bazı fonksiyonlar sunulamayabilir. iPhone'nun bir mobil servise bağlanması gerekir. Cihaza aktarılan verilerin hızı, kullanılan internet bağlantısına bağlıdır.

YENİ JEEP® RENEGADE

YENİ JEEP® RENEGADE KATALOG