İÇ TASARIM

Jeep® Renegade'in iç tasarımı, ekstrem sporlarda kullanılan performans gözlüklerinden ilham alınarak oluşturulmuş, yüksek kalite malzemeler ile ergonomik olarak tasarlanmış renkli anotlanmış kumaş koltukları içierir.

SİYAH
SİYAH

Siyah kumaş koltuklarla aynı renkte dikişler ve Jeep® logolu birleşen kumaş dolgular Renegade Longitude’da standarttır.”

KAHVERENGİ VE BUZ GRİSİ
KAHVERENGİ VE BUZ GRİSİ

Turuncu detaylı dikişlerle kahverengi ve buz grisi Jeep® logolu kumaş koltuklar Renegade Longitude’da standarttır. Turuncu çerçeveler havalandırmaları, hoparlörleri, bardaklıkları ve vites kolunu ön plana çıkarır.

SİYAH
SİYAH

Siyah kumaş koltuklar Jeep Renegade Limited versiyonda standarttır.

BUZ GRİ / KAHVERENGİ
BUZ GRİ / KAHVERENGİ

Kahverengi ve buz grisi gözenekli, deri döşeme koltuklar, otomatik bel desteği ile birlikte Renegade Limited’de opsiyonel olarak sunulur.

SİYAH
SİYAH

Siyah deri döşeme koltuklar otomatik bel desteği ile birlikte Renegade Limited’de opsiyonel olarak sunulur.

SİYAH
SİYAH

Kırmızı dikiş detaylı siyah deri döşeme koltuklar Renegade Trailhawk®rsquo;ta opsiyonel olarak sunulur. Kırmızısı detaylar iç mekanı ön plana çıkarırken ön koltuğu işlenmiş Trailhawk® logosu süsler.

SİYAH
SİYAH

Kırmızı dikiş detaylı siyah kumaş koltuklar Renegade Trailhawk®rsquo;ta standart olarak sunulur. Kırmızısı detaylar iç mekanı ön plana çıkarırken ön koltuğu işlenmiş Trailhawk® logosu süsler.

DAHA YAKINDAN BAKIN

KONFOR HİÇBİR ZAMAN BU KADAR İŞLEVSEL OLMADI

Jeep® Renegade'in iç tasarımı dokunması hoş malzemelerle işlevsel özellikleri zekice birleştirme amacıyla yapılmıştır. Yumuşak dokunuşlu paneller, offroad maceralar için zorunlu olan yolcu tutma kolları gibi sert işlevsel unsurlarla kesişmektedir. Jeep® markasının efsanevi mirasından ilham alınarak tasarlanan işaretler zevkli bir biçimde dahil edilmiştir. Yeni merkez konsol iç saklamayı ve işlevselliği artırmak için yapılmıştır.

İZ BIRAKIN

Jeep® Renegade ile olasılıkların aralığı sınırsızdır. Ayrıca kendi kişisel ihtiyaplarınıza göre özelleştirme yapabilir ve ilave Mopar® iç aksesuarlar seçerek izinizi bırakabilirsiniz.

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Size en yakın bayide test edin

JEEP® RENEGADE 2017 KATALOG